Zamiast grafiki o wysokiej rozdzielczości w zakresie 4K, cyfrowa ramka na zdjęcia Pixel LED Art celowo ma na celu prezentację materiału obrazu o grubej rozdzielczości. Nazywa się to pixel art i sprawia, że ​​salon geeków świeci.

Dzięki 1024 diodom LED RGB cyfrowa ramka do zdjęć Pixel LED Art wyświetla tylko obrazy o bardzo grubych pikselach, ale to jest dokładnie idea, która się za nią kryje. Przedstawione na nim motywy przywodzą na myśl postacie z gier komputerowych z lat 90. i służą do dekoracji salonu.

Nowy projekt jest finansowany przez Kickstarter i może być załadowany nowymi obrazami przez USB lub Bluetooth za pośrednictwem komputerów PC, Mac, ale także Androida i Rapberry Pi. Poprzednia generacja nadal musiała być na stałe połączona z odtwarzaczem zdjęć.

Al Linke opracował wyświetlacz Pixel LED Art Display i współpracuje z 10-pikselowymi artystami na całym świecie, aby wygenerować materiał wizualny na wyświetlacz. W sumie powstało 150 zdjęć.

Oprogramowanie i sprzęt do wyświetlacza Pixel LED Art Display są typu open source. Wyświetlacz składa się z 1024 diod LED RGB, które reprezentują matrycę 32 x 32 piksele i kosztuje 300 USD przez Kickstarter plus 20 USD za wysyłkę. Dostawa ma nastąpić od sierpnia 2014 roku. Wymagane 10 000 dolarów zostało zebranych od dawna, więc nic nie stoi na przeszkodzie realizacji, przynajmniej z finansowego punktu widzenia.

W tym miejscu znajdziesz zewnętrzne treści z YouTube, które uzupełniają artykuł. Możesz go wyświetlić i ponownie ukryć jednym kliknięciem.

Wyrażam zgodę na wyświetlanie mi treści zewnętrznych. Pozwala to na przekazywanie danych osobowych stronom trzecim. Przeczytaj więcej o naszej polityce prywatności.

więcej na ten temat

#Pikselowa sztuka

#Kickstarter

#Sztuka

#Cyfrowa ramka na zdjęcia