Nowy gadżet do monitorowania snu przez iPhone'a zdobywa pierwszych fanów na Kickstarterze. Sense to nazwa wynalazku, który z jednej strony zbiera dane o środowisku, az drugiej śledzi sen. Zebrane razem dane zapewniają kompleksową analizę snu. Następnie Sense używa aplikacji na iPhone'a, aby pokazać możliwe ulepszenia, aby sen był bardziej spokojny.

Hałas, światło, wszelkiego rodzaju wpływy środowiskowe – wiele rzeczy może zakłócić zdrowy sen. Projekt Sense na Kickstarterze firmy Hello Inc. chce dotrzeć do sedna tych zakłócających czynników i wykorzystuje mały gadżet, który monitoruje i ocenia sen i środowisko oraz oblicza wskazówki dotyczące poprawy. Sekretem Sense jest dyskretne oprzyrządowanie, które umieszcza się na szafce nocnej jak element dekoracyjny, oraz mały dodatkowy czujnik o nazwie Sleep Pill, który monitoruje rytm snu pod poduszką.

(Zdjęcie: Witam Inc.)

(Zdjęcie: Witam Inc.)

(Zdjęcie: Witam Inc.)

Rzeczywisty monitor ma wiele czujników do pomiaru hałasu, temperatury i światła, na przykład kurzu i pyłków w powietrzu. Wszystkie dane są kompilowane i oceniane w systemie iOS. Analiza pokazuje, czy wpływy środowiskowe wpływają na jakość snu. Następnie możesz zmienić te czynniki, na przykład sprawić, by w sypialni było chłodniej, cieplej lub ciemniej.

Dodatkowo Sense oferuje funkcję alarmu dostosowaną do rytmu snu.

(Zdjęcie: Witam Inc.)

(Zdjęcie: Witam Inc.)

(Zdjęcie: Witam Inc.)

W bardzo krótkim czasie monitor owiec otrzymał już wymaganą kwotę na finansowanie. Runda finansowania na Kickstarterze potrwa do 22 sierpnia 2014 roku. Pierwsze urządzenia mają trafić do klientów w listopadzie. Obecnie poszukujemy terminowego wprowadzenia na rynek dla sektora detalicznego.

Podobno Sense kosztował później 129 dolarów. Jeśli masz już monitor snu z Kickstarterem, możesz go dostać za 99 dolarów plus koszty wysyłki poza USA.

Czytanie wskazówka

Qi: Bezprzewodowe ładowanie iPhone'a

Startup Pond Wireless Charging próbuje obecnie sfinansować przez Kickstarter system, który umożliwi bezprzewodowe ładowanie iPhone'a... więcej

Więcej na te tematy:

iPhone

Kickstarter

Dyskutować z!

Możesz skomentować artykuł "Sense: Kompleksowe monitorowanie snu przez iPhone'a" tutaj. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

To musi być „szafka nocna”, a nie „nocna zamiana”.

Zastanawiam się tylko, kiedy faktycznie nastąpi monitorowanie stolca i moczu ...

Szczerze, 129, - za rzecz, która analizuje mój sen? To sprawia, że ​​moja żona jest tańsza, i tak nie może spać, kiedy chrapię ..... :-)

Hahaha, było dobrze, dzięki :-)

Srać totalne badziewie, każde laboratorium snu będzie się z czegoś takiego śmiać, sam mam bezdech, czyli wypadanie podczas oddychania we śnie, a u mnie podłączyło się kilkanaście kabli a nie brudny gadżet, który też kosztuje dużo węgla!

Być może powinieneś był wcześniej użyć takiego gadżetu, aby wcześniej rozpoznać problemy i uniknąć uszkodzeń spowodowanych niewystarczającym dopływem tlenu.

Za pomocą tak prostych gadżetów nie da się zdiagnozować prawdziwych problemów zdrowotnych. Rzecz nie mierzy ani EKG, EEG, EOG, saturacji tlenem, ani ruchów oddechowych klatki piersiowej ani przepływu powietrza do ust i nosa.

ale może to po prostu ŚMIAŁE

Co powiesz na monitorowanie seksu, aby zoptymalizować wspólnotę i gwarantować punkt kulminacyjny?