Oprócz Photoshopa aplikacja Pixelmator jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do edycji zdjęć. Deweloperzy dają teraz spojrzenie na nowe funkcje.

Twórcy Pixelmatora przygotowują obecnie główne aktualizacje dla Pixelmator Pro na Maca, Pixelmator Photo i Pixelmator dla iOS. Nie są jeszcze gotowi, aby pokazać wszystkie nowe funkcje, ale pierwsze innowacje są już udostępniane w nowym poście na blogu.

Pixelmator Pro dla komputerów Mac

W wersji 1.6 Magenta Pixelmator Pro programiści dążą do znacznie bardziej przyjaznego dla użytkownika interfejsu na komputerze Mac. W tym celu zaktualizowano funkcjonalność wyboru kolorów, a użytkownicy mają możliwość łatwiejszego przechowywania wybranych kolorów. Obiecujemy, że nie będzie to jedyna nowa funkcja w wersji 1.6.

Pixelmator na iPhone'a i iPada

Dzięki Pixelmator Photo 1.2 chcą wprowadzić na iPadzie funkcję, która jest od dawna spóźniona. Po aktualizacji obsługiwany będzie widok podzielony Apple, dzięki czemu będzie można pracować w kilku aplikacjach jednocześnie. Zwiększa to elastyczność. Nie jest jasne, czy pozwoli to również na korzystanie z wielu okien Pixelmatora.

Ponadto Pixelmator 2.5 powinien dawać użytkownikom możliwość dostępu do aplikacji plików. Daje to bezpośredni dostęp do plików obrazów przechowywanych w iCloud i innych urządzeniach do przechowywania w chmurze. Pozwala to na szybszą wymianę danych, a także bezproblemowy transfer między kilkoma platformami.

Pixelmator

Deweloper: Zespół UAB Pixelmator

Zdjęcie pikselowe

Deweloper: Zespół UAB Pixelmator

Pixelmator Pro

Deweloper: Zespół UAB Pixelmator

Apple iPad Pro (11 cali, Wi-Fi, 64 GB) – gwiezdna szarość (najnowszy model)

więcej na ten temat

#Pixelmator