Ze względu na możliwe problemy z przegrzewaniem Apple uruchamia program wymiany zasilacza do iPhone'a. Dotyczy to zasilaczy dostarczonych z telefonami iPhone 3GS, iPhone 4 i iPhone 4s w latach 2009–2012 lub zakupionych w tym czasie jako urządzenia dodatkowe. Jako środek ostrożności, Apple wymienia każdy zasilacz na numer części „A1300”. Wymiana jest bezpłatna i można ją przeprowadzić w Apple, a także u autoryzowanych dostawców usług i partnerów sieci komórkowej.

Jak ogłosił Apple, w rzadkich przypadkach dochodziło do przegrzania, co może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa. „Ten zasilacz był dostarczany ze wszystkimi modelami iPhone 3GS, iPhone 4 i iPhone 4s między październikiem 2009 a wrześniem 2012” – kontynuuje.

(Zdjęcie: Jabłko)

(Zdjęcie: Jabłko)

Jako środek ostrożności firma Apple wymienia wadliwe europejskie zasilacze USB 5 W. Zasilacze można łatwo rozpoznać: z jednej strony mają nadruk „Model A1300”, az drugiej znak CE wydrukowany w kolorze szarym. Nowsze modele, które zostały już poprawione i nie podejrzewa się, że mają problem z przegrzewaniem, są oznaczone „Model A1400” i mają znak CE zaznaczony na szaro.

Zasilacze, których to dotyczy, nie powinny być dłużej używane ze względów bezpieczeństwa. Apple zaleca ładowanie za pomocą kabla ładującego na komputerze w miarę możliwości lub przy użyciu oddzielnej ładowarki.

Tak działa giełda

Program wymiany zasilaczy do iPhone'a można przeprowadzić na miejscu w Apple Store lub u partnera. Apple oferuje zatem klientom przekazanie swoich zasilaczy. Zostaną one wymienione na nowy, poprawiony zasilacz USB i zutylizowane w sposób przyjazny dla środowiska. Aby wyszukać partnera serwisowego, firma Apple skonfigurowała funkcję wyszukiwania za pomocą kodu pocztowego na specjalnie skonfigurowanej stronie. Obecnie sklepy detaliczne Apple i dostawcy usług Apple dokonują wymiany za darmo. Od przyszłego tygodnia (18 czerwca) wymiana będzie możliwa również za pośrednictwem operatorów telefonii komórkowej. Dostępna jest wówczas również funkcja wyszukiwania w celu wyszukania uczestniczących partnerów komunikacji mobilnej.

Do wymiany należy zabrać ze sobą iPhone'a, aby sprawdzić numer seryjny, pisze Apple.

Alternatywnie Apple prosi klientów, którzy nie mogą odwiedzić żadnego z wyznaczonych partnerów, o skontaktowanie się z Apple.

Wszystkie informacje o programie wymiany można znaleźć na stronach wsparcia Apple.

Więcej na te tematy:

iPhone

iPhone 3GS

iphone 4

iPhone 4S

głos_13

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł "Apple uruchamia program wymiany zasilaczy iPhone 3GS, iPhone 4 i iPhone 4s". Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Jeśli ma CE, powinien być bezpieczny. Właściwie jestem fanem Apple ale po co to CE

@ 15:09: CE jest deklaracją zgodności, a nie znakiem testowym! To wszystko w tym internecie. Z poważaniem

@ 15:09: CE jest deklaracją zgodności, a nie znakiem testowym! To wszystko w tym internecie. Z poważaniem

@ Maclife: W tekście brakuje przecinków, które zostały uzupełnione błędami ortograficznymi. Przykład: „Apple proponuje klientom przekazanie swoich zasilaczy”. Z poważaniem

. Prawda, słusznie powinno brzmieć: „Apple oferuje swoje zasilacze, więc oddają je klientom”.

I tak to wszystko chińskie śmieci. Nie ma znaczenia, czy znajduje się na nim logo Apple, czy nie.

Chińczycy produkują śmieci, które zamawiają u nich klienci.

Dzięki @ gość 13.O6.14 16:41

Po prostu nie. Inni producenci z prawdziwymi śmieciami z Chin reagują tylko wtedy, gdy ich klienci palą.

Fajne jest to, że uparta arogancja Zachodu zapomina, że nie są już w stanie sami produkować „jakości” ani nazwać producenta, który faktycznie nadal produkuje elektronikę niezależnie.

Haha, ofiara jabłka !!!

Och, ofiara IQ. deppenleerzeichen.de

Świetnie. Wyrzuciłem 3 zasilacze w ciągu ostatnich kilku lat. Czy odzyskam od nich pieniądze ???

Program wymiany, a nie program zwrotu pieniędzy

Jak wyrzucony to będzie źle z wymianą...

Śmieci z Chin, z logo Apple. Tutaj wysuwa się na pierwszy plan. Wyprodukowanie tego złącza kosztuje zaledwie 10 centów, a Apple sprzedaje je za 20 euro. Dziękuję ĘPPEL za to, jak się tu namieszaliście. Teraz jest zepsuty, a ĘPPEL daje nam zamiennik za 11 centów. Pomyśl o tym.

Połowa opakowania Imko

Niestety różni dostawcy telefonów komórkowych i inne duże sklepy specjalistyczne nie chcą przyjmować urządzeń, ponieważ rzekomo nie otrzymali na nie zamówienia lub nie można udowodnić, że urządzenie zostało zakupione. To prawda GORZKI !!!!

Mam też taki zasilacz tzw. Ale był tam z 5 serią. Są wtedy – według Apple – wszystko w porządku. Mam nadzieję, że nie dostałem kolejnego "starego" z serii 4s.

Znane włoskie marki obuwnicze na Giuseppe Zanotti 2004 5 Uwięzieni w maju konferencja z zamkniętymi drzwiami w Lion City, ujawniająca pojawienie się jesiennych i zimowych elementów projektowych obuwia. Należąca do respondentów dyrektor marketingu organizacji Nicole (Nicole Taylor) poleciła ultranowoczesny sezon „gwiazdy” butów damskich.[Url=http://www.seric.it/]giuseppe zanotti scarpe[/url] forma gwiazdy projektanta, klient wymienia ogromną ilość postaci gwiazdy. Rok po roku klienci, w tym japońska supergwiazda, biorą udział w rozdaniu Oscarów, ślubie księżniczki. Aktorki kuszą bogatą fakturą i detalami projektu. Britney Spears, Jennifer Lopez; serial telewizyjny „Seks dodatkowo w mieście” (Seks, a także w mieście), w którym Nicole Kidman są niezwykle zwolennikami Zanotti.Asortyment cennych materiałów [url = http://www.sesamtel.it/] http: //www.sesamtel. it / [/ url] Właśnie wróciłem z Szanghaju, aby sprawdzić firmę do następnej Nicole powiedziała: „Ekspertyza Zanotti sandały sandały tak długo, że stała się modną sukienką koktajlową, modne zapasy wiatru wylądowały w Szanghaju, Hangzhou w Chinach, w pobliżu międzynarodowego trendu nowoczesny [url = http://www.sesamtel.it/] sesamtel giuseppe zanotti outlet [/ url] musi również świadczyć usługi szyte na miarę.Każdy styl, zgodnie z potrzebami i preferencjami klientów, zmienia kolor, materiał. 45 dni jest w stanie do, za pomocą otrzymanego zamówienia wyprodukował zupełnie nowy but z San Mauro Pascoli do butów słynnego miasta wybrzeża Adriatyku.Giuseppe Zanotti prowadzi produkcję butów gwiazda.[url=http://www.blindexpo.fr/] Pas Cher Ralph Lauren [/ url] Oprócz produkcji Vicini Group przy użyciu serii, Christian Dior haute couture, a także włoski Pierwsza seria butów projektanta Roberto Cavalli będzie pochodzić z [url = http: //www.sesamtel.it/] vendita Giuseppe zanotti [/ url]

47-letni Giuseppe Zanotti wygrał najnowszy York Chanticleer Accessories Magazine nagrodzony w 2000 roku nagrodą „Projektant tego roku”. Nagrodę otrzymały znane marki modowe Manolo Blahnik, Robert Clergerie, Ernesto Esposito i Miuccia Prada. Giuseppe Zanotti została założona w 1994 roku, od wielu lat wyróżnia się postępem skali biznesowej przez 15 klientów do [url = http://www.seric.it/] giuseppe zanotti scarpe [/ url] Projektanci koncentrują się na posiadaniu drogich materiałów, które obejmują jedwab, satynę, kryształy Swarovskiego, ręcznie robione hafty, projektant butów po prostu nie jest w zasięgu Kopciuszka pragnienia szczęścia, będzie to [url = http://www.bellauto.fr/] www.bellauto.fr [/ url] Nowość | Nowość | Nowość | Nowoczesność | Rewolucyjna | Najnowsza | Świeża | Popularna | Świeża nowość | Ta nowość | Ultranowoczesny} powrót okrągłych butów do wzorów z sezonu; kryształowa zawieszka seksowna groźba; po przepięknych butach wieczorowych powszechny design, materiał natychmiast zmieniony w celu modyfikacji obcasa może towarzyszyć nowoczesnej narzeczonej spacerowi po ulicach w biały dzień. dostosowane usługi. Każdy styl, dobre potrzeby i preferencje klientów, zmiana koloru, materiału. Przez 45 dni można by, korzystając z zamówienia, zbudować alternatywny but z San Mauro Pascoli do butów słynnego miasta na wybrzeżu Adriatyku.Giuseppe Zanotti prowadzi produkcję obuwia gwiazda.[Url = http: //www.locomotiv.fr/] Polo Ralph Lauren Pas Cher [/ url] Wraz z produkcją Vicini Group z serią, moda Christian Dior oprócz pierwszej serii butów włoskiego projektanta Roberto Cavalli również pochodzi z twojego [url = http: //www.sesamtel.it/] ( di pi¨´ qui) Giuseppe zanotti [/ url]