Obecnie operatorzy telefonii komórkowej nie tylko obiecują rozbudowę istniejącej struktury sieci, ale jednocześnie przygotowują się do kolejnego dużego skoku. Szybkość sieci powinna znacznie się poprawić dzięki technologii 5G. Choć Apple jest często postrzegany jako pionier nowych technologii, w tym przypadku firma powinna jeszcze poczekać i zobaczyć. To pochodzi z niedawnego raportu Bloomberga.

Licencje na sieć danych 5G przyznano dopiero niedawno, ale są już pierwsi dostawcy, którzy wkrótce obiecują wsparcie, a nawet zapowiadają urządzenia. Apple nie jest jednym z nich, choć początkowo zakładano, że firma będzie przygotowywać nową generację iPhone'a w nadchodzącym roku. Nawet wtedy, wraz z przejściem z 3G na 4G, Apple nie był jednym z pierwszych zwolenników i pojawił się na scenie późno. Decyzja ta była wówczas uzasadniona, podobnie jak dzisiaj, brakiem rozbudowy sieci. Innym powodem mogą być początkowe problemy z odbiorem, które Apple słusznie wtedy przewidział.

Czytanie wskazówka

Użytkownicy iPada tęsknią za tą funkcją: obsługa wielu użytkowników

Apple już teraz bardzo dba o prywatność swoich użytkowników. Ale w przypadku niektórych urządzeń, takich jak HomePod, zaniedbano… więcej

Nawet jeśli Apple podejmuje ryzyko pozostania w tyle za konkurencją, jest jeszcze jeden ważny – zewnętrzny – czynnik, który zmusza firmę do późniejszego startu. Apple jest obecnie w klinczu sądowym z Qualcommem. Producent chipów przez wiele lat był odpowiedzialny za zintegrowane modemy Apple, a także wniósł znaczący wkład w technologię 5G. Jednak odkąd rozpoczął się spór prawny, Apple opiera się teraz przede wszystkim na Intelu w zakresie modemów. Wskazują one jednak, że nie mogą jeszcze służyć z odpowiednimi chipami, aby wyposażyć w nie nadchodzącą generację iPhone'a. Analityk Mark Hung wskazał jednak, że Apple nie powinno czekać na wprowadzenie dłużej niż 2020 r., w przeciwnym razie mogą pojawić się konsekwencje biznesowe.

Więcej na te tematy:

iPhone

5G

Dyskutować z!

Tutaj możesz przeczytać artykuł „Apple poczeka: iPhone 5G nie przed 2020 rokiem?” Zostaw komentarz. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Jesteśmy spóźnialskimi światami, jeśli przytłaczająca część świata ma 5G, to dla nas działają 4G i LTE .HaHaHa

jak najszybciej urządzenia i ekspansja 5G do Apple…..

To plotka, nawet jeśli w samym artykule można ją przeczytać tylko jako fakt, np. „Apple nie jest jednym z nich”). Czytelnik czyta „powinien”, a następnie Bloomberg, które są ostatnio znane z historii, których niczego nie udowodniono (ChipGate) – chociaż podobno 17 źródeł zostało podsłuchanych 18 października.

Czy czytelnicy znów się zepsują…..?

APPLE POCZEKA... bo MUSI poczekać! ;) Apple jest technicznie wciąż daleko od nowej, współczesnej technologii! Jeśli pojawi się coś nowego, to na pewno będzie pochodziło z Azji, a już na pewno nie z Cupertino! Jest też prawdopodobnie nowy Surface Phone z Windows Core lub Lite!

Apple skopiował tylko rozpoznawanie twarzy 3D z Huawei ne?[See-No-Evil Monkey] Polecam Androidpit, a nie stronę z produktami Apple

OK! Apple już nie nadąża. Nawet ja to teraz mam! Następny to smartfon z Androidem! W takim razie mam coś współczesnego!

Powoli jeden staje się wieśniakiem z iPhonem ha! Ja też się zmienię. Android jest inteligentny i fajny!

i co ty tu robisz? też się toczą

Po przejściu na Androida cieszę się, gdy mój smartfon za 600 euro nie otrzyma nowego systemu operacyjnego ani aktualizacji zabezpieczeń po niecałych dwóch latach.

Dzięki 5G wiadomości WhatsApp prawdopodobnie dotrą, zanim zostaną napisane. Cóż, jeśli chcesz być teraz częścią podwórka, potrzebujesz Androida i musisz narzekać na Apple - inaczej będziesz wkurzony!

Poczekaj i zobacz, co będzie dalej. Siła tkwi w spokoju. Będzie dużo więcej plotek...

Jak dotąd nie ma dostępnej sieci 5G, dopóki wszystko nie zostanie pokryte, zajmie to 2-4 lata, więc nie mogę w pełni korzystać z 5G. Producenci wyrzucają urządzenia bez dodawania wartości. Apple najpierw czeka, aż sieć będzie w pełni dostępna – mam rację!

Wreszcie temat, w którym możemy odpocząć w Niemczech. Dopóki nie pojawi się CZĘŚCIOWO dobrze rozwinięta sieć 5G, Apple również ma w ofercie odpowiednie urządzenia. Użytkownicy w innych krajach będą musieli się bardziej martwić. Pamiętam też pierwszego iPhone’a, który później obsługiwał tylko 3G… i tak by go kupił

Był Androidem! Ikh niks ken daas ???

Apple musi poczekać. iPhone’y, które kosztują do 1700 euro, nie znikają jak bułki. Spekulowali na ten temat w Cupertino. Na pewno nie kupię też urządzenia 5G w 2020 czy 2022 roku. Za każdym razem, gdy wracam ze Skandynawii, popadam w depresję.

Każdy, kto kupuje iPhone'a w tak absurdalnej cenie, jest nie tylko wyjątkowo nieinteligentny, ale i nieekonomiczny! Sprzęt jest wypełniony przestarzałym sprzętem i nie może nawet zrobić tego, co potrafi Nokia 7710! Więc chłopaki, weźcie nowego i napalonego androida! Ekskluzywny, nowoczesny i po prostu super !!!!

1700: 5 = 340

300: 0,5 = 600.

Urządzenie jest uważane za nadające się do użytku tylko wtedy, gdy zainstalowane jest oprogramowanie nie starsze niż trzy miesiące, ponieważ wtedy nie mogę już łączyć go z moją firmą.

Nawiasem mówiąc, absolutnie poprawne. Oznacza to, że cenę należy podzielić przez efektywny czas użytkowania (w latach), czyli czas, w którym urządzenie ma system operacyjny sprzed trzech miesięcy lub nowszy. I bardzo protekcjonalnie liczę na Androida z sześcioma miesiącami.

I w końcu część z Androidem jest nadal droższa niż iPhone w najdroższej konfiguracji 512 GB, której potrzebują tylko nieliczni.

A co do zysków Google ze sprzedaży danych i szpiegostwa przemysłowego, a także faktu, że Twój świetny Android najwyraźniej nie inspiruje Cię wystarczająco, aby pozostać na takich stronach, nawet nie zaczynam.

Kup niepewne gówno androida !!! Tanie towary luzem !!!!!

ANDROID JEST FAJNY! KOCHAM ANDROIDA! GEIL, LEPSZY, ANDROID !!!!

Służy do zgłaszania tego na stronie Apple !!! Głupiec!!! Hahahaha ....

Każdy, kto niedawno przyjrzał się kryteriom przyznawania 5G rządu federalnego, nadal będzie mógł się zrelaksować i skorzystać z wariantu 4G za 4 lata, jeśli nie mieszka w obszarze metropolitalnym !! 500 dodatkowych masztów na „białe plamy”: D:D 50mBit gwarancje od 2024 roku, kto wierzy, że wierzy również w Dzieciątko Jezus. Dodaj do tego, używaj tylko chińskiego oprogramowania szpiegującego (zgodnie z planem), a porażka 5G wykonana w Germanii dobiegła końca. Innymi słowy: na lepsze nie zasługujemy !!!

Myślę, że Apple jest technicznie często o lata w tyle za innymi. Arogancja korporacji również działa mi na nerwy. Inni dają swoim smartfonom 4-rdzeniowe procesory, a Apple naprawdę zbudowało to lata później. Oczywiście można powiedzieć, że iDevices są szybsze niż u konkurencji, a przecież Apple działa tu jak hamulec. Istnieje wiele małych przykładów. Na przykład aparat do selfie. Przedni aparat jest w porządku tylko z obecnymi urządzeniami. Inni od lat używają znacznie lepszych aparatów. Jest wiele drobiazgów, w których Apple jest po prostu piękne.

Obalasz swój własny argument. W pewnym momencie – w przypadku smartfonów osiąga się to szybko – nie ma już sensu wbudowywanie większej liczby rdzeni. Aplikacja na iOS nie korzysta z większej liczby rdzeni, ponieważ nie jest już możliwa reakcja szybciej niż w zakresie nanosekund (żeby ludzie to zauważyli).

Powodem, dla którego urządzenia z Androidem korzystają z procesorów wielordzeniowych, jest to, że po trzech miesiącach Android jest tak zaśmiecony, że dwie trzecie procesora marnuje się na standardowe czynności systemowe.