iPhone'y tańsze w 2018 roku: na pewno analityk Ming-Chi Kuo. Wrócił z dobrymi wiadomościami. Analityk Kuo twierdzi, że Apple będzie w tym roku sprzedawać swoje smartfony w konkurencyjnej cenie. Model iPhone'a o przekątnej 6,1 cala powinien być oferowany znacznie taniej, a iPhone X (s) za znacznie poniżej 1000 USD. Dopiero większy model Plusa powinien zbliżyć się do tego limitu cenowego.

Ming-Chi Kuo zrezygnował ze stanowiska w KGI Securities pod koniec kwietnia. Zastanawialiśmy się wówczas, czy jego przewidywania zawiodą w przyszłości. Ale teraz pracuje na porównywalnej pozycji w TF International Securities.

iPhone'y będą tańsze w 2018 roku

Teraz odważy się wymyślić prognozę, która zadowoli kupujących Apple. Według Kuo nowe modele iPhone'a będą tańsze. Podkreślił też, że wszystkie nowe urządzenia będą dostępne w dużych ilościach na wrzesień i październik.

Według Kuo, Apple planuje oferować 6,1-calowy iPhone LCD w cenie od 600 do 700 dolarów (plus podatek). Natomiast iPhone X (s) byłby oferowany z 5,8-calowym wyświetlaczem OLED w cenie od 800 do 900 dolarów amerykańskich. Tylko jeszcze większy iPhone X Plus z 6,5-calowym wyświetlaczem OLED kosztowałby od 900 do 1000 dolarów. To właśnie ten limit cenowy Apple osiągnął w 2017 roku z iPhonem 10.

Produkcja teraz tańsza

Apple może obniżyć ceny nadchodzących smartfonów, ponieważ jest w stanie uruchomić produkcję taniej.

Przejęcie dawnego działu pamięci Toshiba przez konsorcjum, w którym uczestniczy również Apple, może prowadzić do redukcji kosztów. W każdym razie komponenty aparatu Face ID powinny teraz kosztować Apple mniej przy wyższej wydajności.

Uzyskaj Face ID dla konsumentów

Apple chciałby również udostępnić klientom Face ID, ponieważ planuje wykorzystać go do generowania jeszcze większych przychodów z usług w perspektywie średnioterminowej. Według Kuo pomocna może być agresywna polityka cenowa.

Ponadto konsumenci wyraźnie obronili się przed podwyżkami cen smartfonów w 2017 roku, a wielkość rynku spadła.

Więcej na te tematy:

iPhone X

Identyfikator twarzy

iPhone

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł „Analityk Kuo z powrotem: iPhone 2018 w konkurencyjnej cenie”. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Dzień dobry,

a tu wtedy 800-1200 €, jeśli te czasy nie są konkurencyjne ceny :=)

Cóż, cieszysz się, że twoja wróżka wróciła z kryształową kulą.

Nie ma iPhone'a 10

Co znaczy X? = 10 !!!!!!!

W rzeczy samej. Apple nawet tak to nazywa. Tim Cook i inni pracownicy Apple nigdy nie mówią o iPhonie X (mówiono w EX) w wywiadach, ale o iPhonie TEN. X to Roman 10.

Kiedy więc czytam artykuły z Mac Life, coraz częściej zadaję sobie pytanie „dlaczego?”… Treści słabo zbadane… Nagłówki, żeby można było przeczytać artykuł – a potem chodzi o coś zupełnie innego niż w nagłówku ... Zdania, których nie rozumiesz ... niewłaściwe nazwy (tutaj: iPhone 10) ... robi się to naprawdę żenujące dla osób odpowiedzialnych.

Kto tu siedzi przy klawiszach? Nawet „Zachód” (WAZ) nie jest taki zły. A gazety już nie czytam, bo często po prostu nie wiedziałeś, co powiedzą...

Czy to oznacza, że ​​cię stąd nie ma? Możesz to zrobić. Również nic nie kosztuje!

Już rozumiem. Szczerze mówiąc. Jeśli nam nie wierzysz, sprawdź inne zasoby na ten temat. Google działa, przynajmniej kiedy ostatnio z niego korzystałem. Ale najlepszą rzeczą jest myśl przewodnia, w której Apple pokazał iPhone'a 10. Ponieważ zawsze mówi się o iPhone TEN (angielski 10), nigdy o iPhone EX. Wyszedł jako model jubileuszowy, na dziesięcioletnie urodziny i X to Roman 10. Aha, a jeśli to nie działa z Google, wbrew oczekiwaniom, to tutaj byłby dla Ciebie odpowiedni film: https://www. youtube.com/watch?v= zku26BQNkh4