iPady w marcu, nowy iPhone w czerwcu: tak może wyglądać kalendarz wydań Apple do pierwszej połowy 2013 roku. Dużo ciekawsze niż „kiedy” jest pytanie „co” w odniesieniu do iPhone’a szóstej generacji. Podczas gdy „iPhone 5S” lub „iPhone 6” nie powinny różnić się zewnętrznie od iPhone'a 5 zgodnie z tradycją Apple Udpate, nowy smartfon może pochwalić się interesującymi ulepszeniami technicznymi.

Według Ming-Chi Kuo, analityka z KGI Securities, do tego celu posłuży wbudowany skaner linii papilarnych. Apple pozyskał wymagany know-how pod koniec lipca 2012 r., kiedy przejął eksperta ds. bezpieczeństwa AuthenTec. Nie trzeba dodawać, że nie powinno zabraknąć nowego procesora, być może „Apple A7”, i ulepszonego aparatu.

Ponadto Kuo trzyma się idei taniego iPhone'a. Smartfon, który Apple mógłby wykorzystać do zdobycia przyczółka na rynku prepaid oraz w krajach rozwijających się, ma być podobny do iPhone'a 5, ale z nieco zmodyfikowaną plastikową obudową. Ponadto analityk spekuluje na temat sześciu różnych kolorów. Prognoza z grubsza pokrywa się z raportem Petera Miska, analityka w Jeffries.

Szef marketingu Apple, Phil Schiller, odrzucił te pogłoski jako takie. Apple nie chodzi o udział w rynku, ale o jakość, więc Schiller.

Więcej na te tematy:

Analityk

iphone 5s

iphone 6

głos_13

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł "Analityk: następny iPhone ze skanerem linii papilarnych i tani iPhone w wielu kolorach". Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

http://goo.gl/hP6H1 ^^

iPad mini też NIGDY nie powinien być dostępny. Był też przeciwny filozofii Apple.

Te spekulacje są żałosne.

Może kolory, ale skaner linii papilarnych nigdy. Co to za analityk?

Dlaczego nie? Byłoby niezwykle praktyczne i mogłoby usunąć blokadę kodu!

Dopóki nie budujesz go pod szkłem, żeby go nie widzieć - ok

Ale z białym iPhonem na pewno to zobaczysz, podobnie jak powyższe czujniki.

Kolorowe iPhone'y, byłem trochę rozdarty - kolorowe etui do iPhone'a 5 można zamówić w Internecie za 100 dolarów - wygląda świetnie, szczególnie zielony, ale nie wierzę, że iphone nie jest produktem dla dzieci jak ipod