Wersja 1.12 aplikacji TomTom od holenderskiego producenta urządzeń nawigacyjnych jest już dostępna do pobrania na iPhone'a, iPada i iPoda touch. Jako największą innowację TomTom wymienia obsługę większego wyświetlacza iPhone'a 5. Nowa wersja zawiera również inne drobne i większe usprawnienia.

TomTom jest teraz w pełni kompatybilny z obecnym systemem operacyjnym Apple iOS 6. Obejmuje to również integrację z kartami Apple. TomTom będzie w przyszłości oferować również nawigację do żądanego miejsca docelowego w Apple Maps po przejściu z nawigacji samochodowej lub pieszej na widok transportu publicznego. Jednak TomTom został również rozszerzony o nowe punkty POI, dzięki czemu więcej miejsc, takich jak stacje benzynowe lub supermarkety, można wyszukiwać i znajdować bezpośrednio w aplikacji nawigacyjnej. W zamian jednak TomTom usunął zintegrowaną wyszukiwarkę Google.

Firma TomTom wprowadziła dalsze zmiany wizualne w menu i masce wyszukiwania, aby „mać więcej opcji i wyników wyszukiwania na pierwszy rzut oka”. Zgodnie z opisem w sklepie z aplikacjami TomTom, ulepszona została również usługa ruchu drogowego „HD Traffic”, która jest dostępna jako zakup w aplikacji. Jak zwykle aktualizacja zapewnia również użytkownikom TomTom zaktualizowane mapy.

TomTom jest dostępny dla Szwajcarii, Austrii i Niemiec w wersji D-A-CH za 49,99 euro* w App Store. Wariant zachodnioeuropejski kosztuje 69,99 euro*, natomiast duży pakiet europejski kosztuje 89,99 euro*.

* = Link partnerski

Więcej na te tematy:

iOS 6

iPhone 5

TomTom

głos_13

głos_19

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł „Aktualizacja dla TomTom zapewnia wsparcie dla iPhone'a 5 i iOS 6”. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.