Pół roku po iPhonie 11 i iPhonie 11 Pro firma Apple zaprezentowała „budżetowy smartfon” iPhone SE w nowej odsłonie. iPhone, który za połowę ceny topowych urządzeń dla wielu nie pozostawia nic do życzenia.

Od 480 euro Apple sprzedaje iPhone'a, który w większości funkcji nie musi chować się za obecnymi topowymi modelami. To brzmi tak samo jak Apple w 2020 roku, jak w przypadku pierwszego iPhone’a SE w 2016 roku. Nawet jeśli Apple nadal najwyraźniej najlepiej czuje się w segmencie wysokich cen, Tim Cook i jego zespół nie zapominają o sytuacji na rynku smartfonów: technologia, która jest wystarczająco dobra dla większości konsumentów, staje się coraz bardziej przystępna cenowo, a więc Apple ma do zaoferowania „tani” iPhone, aby nie stracić klientów na rzecz obozu Androida – a może nawet pozyskać nowych nabywców.

iPhone SE 2020 w teście: projekt

Z zewnątrz iPhone SE oferuje poważne innowacje w porównaniu do swojego bezpośredniego poprzednika, iPhone'a SE z 2016 roku w przypadku iPhone'a 5s. W porównaniu z nowszymi iPhone'ami wszystko wydaje się znajome: iPhone SE od ...

Więcej wiedzy o Apple dla Ciebie

Dostęp do całej zawartości Mac Life +

Przeczytaj wszystkie czasopisma przed publikacją.

Ponad 300 wydań i książek jako e-papier

Maclife.de bez banerów reklamowych

31 dni za darmo, potem co miesiąc od 2,99 €