Jeśli Apple wyprodukuje iPhone’a 6 z 4,7-calowym wyświetlaczem, przyciskiem gotowości z boku i inną regulacją głośności, silikonowe etui pokazane na francuskiej stronie internetowej „Nowhere Else” mogą do niego pasować. Opublikowana dzisiaj seria zdjęć przedstawia skorupę ze wszystkich stron, od wewnątrz i na zewnątrz.

Zdjęcia projektu etui oferowane przez Francuzów pochodzą z nieznanego wiarygodnego źródła, co w dużej mierze koresponduje z wcześniejszymi plotkami o iPhonie 6 o przekątnej 4,7 cala.

(Zdjęcie: nowhereelse.fr)

(Zdjęcie: nowhereelse.fr)

(Zdjęcie: nowhereelse.fr)

(Zdjęcie: nowhereelse.fr)

Zaokrąglone rogi i wydłużone zamiast okrągłych przyciski głośności bardziej przypominają iPhone'a 5c lub iPoda Touch piątej generacji niż obecny 64-bitowy flagowy iPhone 5s.

(Zdjęcie: nowhereelse.fr)

(Zdjęcie: nowhereelse.fr)

(Zdjęcie: nowhereelse.fr)

(Zdjęcie: nowhereelse.fr)

Przycisk standby, który został przeniesiony na bok urządzenia, powinien być w stanie obsługiwać iPhone’a 6 jedną ręką w nowej pozycji.

(Zdjęcie: nowhereelse.fr)

(Zdjęcie: nowhereelse.fr)

(Zdjęcie: nowhereelse.fr)

(Zdjęcie: nowhereelse.fr)

Jako „zabawny szczegół” skomentowano wypowiedź bezimiennego producenta obudowy, że prezentacja iPhone’a 6 przez Apple zaplanowana jest na 11 czerwca.

Więcej na te tematy:

iphone 6

głos_13

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł "Nowe etui na iPhone'a 6 ma zaokrąglone rogi, dłuższe klawisze głośności i nie tylko". Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

A co to za dziura? Czy jabłko w końcu się rozświetli? To byłoby miłe!

Wielu producentów, których nie stać na prawdziwego projektanta, robi w etui dziurkę na logo. Powinieneś już się do tego przyzwyczaić.

Zaokrąglone rogi – czy kiedykolwiek istniał kwadratowy iPhone?

Zawsze piszą rogi, kiedy mają na myśli krawędzie. Nasz język coraz bardziej degeneruje się od ludzi, którzy czują, że muszą wszystko wymyślać na nowo, ponieważ nie mają już żadnej znajomości rzeczywistego języka. I nie mam na myśli żadnych literówek...

Moinsen jo to już świetny habs iphone 5c, działa dobrze, robi to, co powinien, jestem zadowolony, a 32 gig wystarczy. przeczytałem już jakiś czas temu artykuł, że jabłko chce bardziej skupić się na 5c, myślę, że to właśnie zrobili! @gość Mniej mi się wydaje, że jabłko w końcu się zaświeciło, bo to za dużo na baterii, to tylko po to, żeby widać było, że to produkt jabłkowy.

Osobiście nie uważam za dużo tych dziur, za dużo kurzu może się dostać. używam etui na ocalałego z gryfa do mojego 5c, kosztuje około 22 euro w amazon i jest znacznie lepszy niż śmieci z Otterbox.

@ Zaokrąglone rogi: Bardziej prawdopodobne jest, że rogi są spłaszczone. Więc bardziej jak iPad, a także iMac. Osobiście uważałbym ten element za bardzo elegancki i dobrze pasowałby do reszty polityki projektowej Apple.

Jestem ciekaw, czy większy iPhone (jeśli jest) rzeczywiście jest aż tak przyjemny w użytkowaniu. Czy w podróży, czy na rowerze – smartfon musi być obsługiwany jedną ręką, inaczej nie jest już telefonem „mobilnym”. Myślę, że 5S z 64 GB był dla mnie ostatnim wielkim hitem pod względem smartfona. Zachowam to tak długo, jak to możliwe. Większe urządzenie jest dla mnie absolutnie wykluczone, choćby ze względu na rozmiar urządzenia. Szkoda, w Cupertino myślisz, że musisz biec za konkurencją, zamiast pewnie opowiadać się za swoim idealnym produktem.

Szkoda by też, gdyby Apple podążało za trendem z większymi wyświetlaczami, a iPhone'ów nie da się już obsługiwać jedną ręką. Żałuję, że jeśli już powiększą następnego iphone'a, oferują również 4-calowy z tymi samymi danymi technicznymi bez kompromisów.

Większych też nie kupuję !!!!!!!!!!!!!!!!