Plantronics BackBeat Go 3, Nyne Aqua, Artwizz Carmouflage Clip i więcej w krótkim teście: W tym miesiącu wybraliśmy się na wyprawę po świecie gadżetów i jesteśmy obok termometru do grilla z podłączeniem do aplikacji, praktycznym kablem do ładowania i napotkanymi słuchawkami pierwszej klasy dość nietypowy „sprzęt” na Twoje biurko.

Plantronics BackBeat Go 3

(Zdjęcie: Plantronics)

Słuchawki douszne: dobry pomysł: słuchawki douszne BackBeat Go 3 Bluetooth są dostarczane z własnym akumulatorem i kablem micro-USB do ładowania w etui. Firma Plantronics solidnie wyposażyła urządzenie również w inny sposób: nanopowłoka chroni przed deszczem i potem, przyciski transportowe na niezniszczalnym pasku na szyję bezproblemowo łączą się z iPhonem i iPadem, miękkie silikonowe uchwyty zapewniają bezpieczne dopasowanie. nadaje się jako krystalicznie czysty zestaw słuchawkowy - Jednak pod względem reprodukcji basów Skullcandy XTfree jest znacznie bardziej przekonujący.

Ocena

Producent: Plantronics Cena: 129 euro Web: www.plantronics.com + ładowanie baterii w torbie transportowej, dobre dopasowanie - nieco słaba reprodukcja basów Uwaga: 3.5 Wniosek: BackBeat Pro nadaje się przede wszystkim jako zestaw słuchawkowy.

Nyne Aqua

(Zdjęcie: producent)

Głośniki bezprzewodowe to świetna sprawa i nadają się również szczególnie do łazienki – w końcu układanie kabli nie jest tu całkowicie bezproblemowe. Nyne Aqua wykorzystuje standard Bluetooth do połączenia z komputerami Mac, iPhone i iPad, a także jest wodoodporny do głębokości 1 metra - idealny wybór na prysznic lub popołudnie przy basenie. Możesz nawet zabrać urządzenie ze sobą do wody, ponieważ głośnik stereo unosi się na powierzchni jak łódka-zabawka. Nie należy jednak oddalać się zbytnio od plaży – zasięg Bluetooth jest nieco ciasny na 10 metrach – niektóre słuchawki oferują więcej. Po naładowaniu przez USB zintegrowana bateria działa do 10 godzin. Szczególnie sprytny: wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby przekierować połączenia telefoniczne do zestawu głośnomówiącego. Silikonowy pasek służy do szybkiego zawieszenia pod prysznicem. Niestety dźwięk Nyne Aqua jest nieco słaby i ma wyraźny szum tła. Cztery ustawienia korektora też nie pomagają. To nie wystarczy na zwykłą imprezę przy basenie.

Ocena

Producent: Nyne Multimedia Cena: 99 euro Web: www.nyne.com Wymagania systemowe: Bluetooth 3.0 + wodoodporny, pływający, zestaw głośnomówiący, dodatkowe wejście AUX - cienki dźwięk, wyraźny szum w tle Prysznic, nie na imprezę na plaży.

Naklejka na klawiaturę Smart Keyboard

(Zdjęcie: producent)

Smart Keyboard firmy Apple uzupełnia tablety iPad Pro o zewnętrzną klawiaturę, czyniąc z nich prawdziwą alternatywę dla MacBooka. Głupia rzecz: Apple sprzedaje klawiatury na całym świecie, ale układ jest zawsze amerykańsko-amerykański. Aby tak nie pozostało, firma wysyłkowa z siedzibą w Hanowerze Keyboard stickers.eu ma w swoim asortymencie naklejki pasujące do obu wariantów Smart Keyboard. Lekko chropowata powierzchnia oryginalnych klawiszy jest wtedy pomijana, ale użytkownicy nie muszą już odgadywać niemieckich znaków specjalnych.

Ocena

Producent: klawiatura sticker.eu Cena: 7,99 euro Sieć: klawiatura sticker.eu + pilnie potrzebna eliminacja awaryjna, dobra przyczepność - nie chropowata Uwaga: 1.2 Wniosek: Dopóki Apple nie przeładuje prawdziwej klawiatury QWERTY, koniecznie!

Artwizz Carmouflage Clip

(Zdjęcie: Artwizz)

Dobrze zakamuflowany i dobrze chroniony. Wysokiej jakości pokrowiec ochronny na MacBooka 12 cali jest łatwy do założenia, a dzięki odpornej powierzchni niezawodnie chroni przed zarysowaniami. Gumowane nóżki zapewniają bezpieczną postawę, a szczeliny wentylacyjne na spodzie zapewniają optymalną cyrkulację powietrza. Przyjemna w dotyku jest również miękka w dotyku powierzchnia, na którą naniesiono wzór kamuflażu w procesie druku transferowego. Zmień swojego MacBooka w miejskiego przyciągania wzroku w fajnym kamuflażu.

Ocena

Producent: Artwizz Cena: 59,99 euro Sieć: artwizz.com + gumowane nóżki - sprawia, że ​​MacBook jest mniej smukły Uwaga: 1.2 Wniosek: Nowoczesny projekt z Berlina: Aksamitny miękki futerał zapewnia bezpieczną ochronę MacBooka.

Więcej na te tematy:

Prochowiec

iPhone

MacBook

słuchawki

Bluetooth

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł "Krótkie testy sprzętu: Plantronics Beat Go 3 i więcej". Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.