Plotki o ekskluzywnej złotej edycji nadchodzącego iPhone'a 5 S nie maleją. TechCrunch podjął temat i przypomina złotego iPoda mini, ponieważ był krótko w ofercie Apple. istnieją rzekome zdjęcia części iPhone-5-S-Gold.

(Zdjęcie: macboutic.fr)

(Zdjęcie: www.macboutic.fr)

(Zdjęcie: www.macboutic.fr)

(Zdjęcie: macboutic.fr)

(Zdjęcie: www.macboutic.fr)

(Zdjęcie: www.macboutic.fr)

Dla przypomnienia: młyn pogłosek uważa iPhone'a 5S o pojemności 128 GB za edycję specjalną w odcieniu złotym lub szampańskim. Zdjęcia od specjalisty od części www.macboutic.fr dobrze pasują do schematu, ale nie powinny być postrzegane jako „nieoficjalne potwierdzenie”. Zbyt wiele jest niejednoznacznych informacji na temat zdjęć, w tym nazw z tyłu, które podobno retuszował Macboutic, w tym brakującego logo jabłka. To, że może to być prototyp, nie jest do końca odpowiedzią, która wszystko wyjaśnia.

Czy jest rynek na złote, ostentacyjne iPhone'y?

TechCrunch od tego czasu cofnął się do historii Apple i natknął się na iPoda mini w złotej wersji. Gold mini nie był jednak wielkim hitem. Być może jest to jeden z powodów, dla których autor TechCrunch MG Siegler nie wierzy w pozytywną przyszłość iPhone'a 5 S Gold firmy Apple, nawet jeśli znalazłby nabywców jako symbol statusu jako znacznie droższy wariant z metalu szlachetnego z dużą przestrzenią dyskową .

Mała uwaga: rynek złotego iPhone'a z pewnością istnieje, ponieważ sporo firm wyspecjalizowało się w udoskonalaniu smartfonów Apple. Jednak to, czy Apple sam zaoferuje taki wariant, jest dość wątpliwe. Zdjęcia, które mają przedstawiać złotego iPhone'a 5S, również budzą wątpliwości - są bardzo podobne do złoconych tyłów iPhone'a 5 oferowanych na eBayu.

Więcej na te tematy:

iPhone

iphone 5s

głos_13

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł „iPhone 5S: Pogłoski o ekskluzywnej złotej edycji ponownie”. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Złoto - jakże wulgarne. Lutet jest lepszy :-)