W Preisbörse24 jest super okazja na krótki czas: iPhone 11 z ryczałtową stawką dla wszystkich sieci i szybkim wolumenem danych 15 GB LTE za 36,99 euro miesięcznie i jednorazowa cena urządzenia tylko 4,95 euro.

Jeśli odjąć obecną średnią cenę internetową, wynoszącą około 670 euro za iPhone’a 11, to faktycznie płacicie mniej niż 10 euro za taryfę z 15 GB danych miesięcznie – to imponujące. Zwłaszcza, że ​​z Vodafone LTE można korzystać z prędkością pobierania do 500 Mbit/s. Obsługiwane są również połączenia Wi-Fi.

► Bezpośrednio do oferty

Jeśli nadal użyjesz kodu kuponu TRAVEL podczas rezerwacji, otrzymasz kupon o wartości 100 euro na TravelCheck (voucher podróżny). Możesz również użyć kodu kuponu CLEAN, aby otrzymać bezpłatny zestaw 12 uniwersalnych chusteczek do dezynfekcji powierzchni od 4smarts do wyczerpania zapasów.

Przegląd akcji iPhone 11 z Vodafone Smart L:

Minimalny okres umowy Vodafone 24 miesiące

Inteligentna taryfa L

15 GB LTE z prędkością pobierania do 500 Mbit/s

Zryczałtowana stawka za telefon i SMS we wszystkich niemieckich sieciach

Roaming w UE

Bezpłatny dodatek: korzystaj ze Spotify, Deezer i BILDplus za darmo przez 3 miesiące

Odzyskaj cenę połączenia, aktywując ją w aplikacji

36,99 euro miesięcznie

iPhone 11 jednorazowo 4,95 €

► Bezpośrednio do oferty

Miesięczna stawka taryfowa od 1 do 24 miesiąca 36,99 euro, od 25 miesiąca 41,99 euro. Obniżka VAT będzie obowiązywać do końca roku, więc w pierwszych miesiącach będziesz musiał zapłacić jeszcze mniej. Możesz powtórzyć jednorazową cenę połączenia 39,99 euro za pomocą aplikacji Vodafone. Cena urządzenia dla iPhone'a z 64 GB to jednorazowa opłata w wysokości 4,95 euro.

Ważne: Pamiętaj, że wypowiadasz umowę w odpowiednim czasie na trzy miesiące przed końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy, w przeciwnym razie umowa zostanie przedłużona o rok i zapłacisz 41,99 euro miesięcznie. Dotyczy to również dodatku ze Spotify, Deezer i BILDplus – ci, którzy nie chcą z niego korzystać, mogą zrezygnować w odpowiednim czasie.

► Bezpośrednio do oferty

Apple iPhone 11 (64 GB) — zielony (w tym słuchawki EarPods, zasilacz)

więcej na ten temat

#iPhone 11

#Okazja

#Vodafone