W Indiach obowiązują specjalne przepisy, które wymagają dodatkowych informacji o produktach na samych urządzeniach. W przypadku telewizora lub laptopa jest to nadal możliwe. Inaczej wygląda to na smartfonie lub tablecie. Apple współpracuje zatem z rządem indyjskim i ma nadzieję, zgodnie z niedawnym raportem, na ustępstwa w zakresie drukowania. Celem jest osiągnięcie tego celu poprzez budowę nowych zakładów produkcyjnych w Indiach.

Według The Economic Times, Apple walczy obecnie o to, aby informacje o produkcie wymagane przez indyjskich prawodawców nie musiały być drukowane na urządzeniach. Nadruk na urządzeniu jest wyraźnie wymagany, aby dodatkowe informacje nie mogły być po prostu zlecone na zewnątrz opakowania lub oprogramowania urządzenia.

Apple chce, aby rząd „złagodził" przepisy dotyczące etykietowania, aby nie trzeba było drukować informacji związanych z produktem bezpośrednio na urządzeniu, aby uniknąć zepsucia minimalistycznego projektu. Jest to jedno z ustępstw, o które prosił Apple po tym, jak przyniósł drukowanie. chcą produkować w Indiach.

Czytanie wskazówka

33 sztuczki na iPhone'a, których nie wszyscy znają

iPhone i iOS istnieją już od ponad dziesięciu lat. Zwłaszcza w ciągu ostatnich kilku lat system operacyjny ... więcej

Wymagania dotyczące etykietowania to tylko jeden punkt programu Apple. Budując zakład produkcyjny w Indiach, kalifornijska firma zabiega o dodatkowe ulgi podatkowe. Wniosek ten jest obecnie rozpatrywany przez indyjskie Ministerstwo Finansów.

Apple od dawna walczy z różnymi legalnościami w Indiach. Dopiero latem tego roku Apple sprzeciwił się zakazowi sprzedaży używanych modeli iPhone'ów. Rynek indyjski wydaje się być zbyt duży i ważny dla Apple, żeby się nie poddawać bez walki. Jesteśmy podekscytowani, widząc, jak ta historia będzie kontynuowana w nadchodzących tygodniach i miesiącach i będziemy Cię informować na bieżąco.

Więcej na te tematy:

Indie

iPhone

iPada

MacBook

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł „Więcej informacji o produkcie: Indie ustępują Apple”. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Czy to praca na rachunku? Fajny!