Wczoraj firma przedłużyła również swój bezpłatny program wymiany przycisku gotowości iPhone'a 5 do trzech lat po tym, jak urządzenie zostało po raz pierwszy sprzedane w sklepach detalicznych. Możesz dowiedzieć się, czy Twój iPhone 5, którego dotyczy problem, kwalifikuje się do bezpłatnej usługi, wprowadzając numer seryjny na oficjalnej stronie internetowej. Dobra wiadomość: Apple zasadniczo oferuje dwa sposoby wysłania iPhone'a do centrum napraw: Carry-In, dla tych, którzy wolą go oddać, i Mail-In, dla tych, którzy wolą dostarczyć go pocztą.

Firma Apple nie tylko przedłużyła program bezpłatnej wymiany baterii dla iPhone'a 5, ale także wymianę przycisku gotowości w smartfonie do trzech lat po pierwszym zakupie urządzenia w sklepach detalicznych - ten globalny program firmy Apple rozszerza standardową gwarancję iPhone jednak nie. Tutaj też jest napisane:

Apple odkrył, że przycisk trybu gotowości w modelach iPhone'a 5 rzadko działa lub działa sporadycznie. Ten problem może dotyczyć modeli iPhone'a 5 wyprodukowanych do marca 2013 r. włącznie. --- Jabłko

Przycisk standby to przycisk w prawym rogu na górnej krawędzi smartfona, czyli przycisk włączania i wyłączania wyświetlacza.

Czytanie wskazówka

Apple przedłuża bezpłatny program wymiany baterii do iPhone'a 5, którego dotyczy ten problem, do trzech lat po pierwszej sprzedaży

Po pierwsze, okres programu wymiany baterii iPhone'a 5 firmy Apple był ograniczony do dwóch lat po zakupie lub 1 marca 2015 r. Ale: wczoraj... więcej

Na podstawie numeru seryjnego można określić, czy dany smartfon kwalifikuje się do wymiany przycisku gotowości. Możesz to znaleźć w „Ustawienia” -> „Ogólne” -> „Informacje”. Po zidentyfikowaniu numeru seryjnego możesz wpisać go w wierszu podanym na oficjalnej stronie wsparcia Apple w celu weryfikacji.

Zasadniczo istnieją dwa sposoby wysłania iPhone'a do centrum napraw - opcja przewozu i wysłania pocztą:

Wnieść:

Zabierz telefon iPhone 5 do uczestniczącego dostawcy — Apple Store lub Autoryzowanego Serwisu Apple, a nie do partnera komórkowego.

Twój iPhone zostanie sprawdzony pod kątem uprawnień, a następnie wysłany do lokalnego centrum napraw Apple.

Otrzymasz powiadomienie, gdy Twój iPhone będzie gotowy i gotowy do odebrania.

Mail w:

Zadzwoń do Apple i poproś o wyczyszczone pudełko, aby wysłać iPhone'a do lokalnego centrum napraw Apple.

Twój iPhone zostanie sprawdzony pod kątem kwalifikacji przez centrum napraw.

Po wykonaniu usługi Twój iPhone zostanie odesłany do Ciebie pocztą.

Apple wskazuje również, co użytkownik powinien zrobić przed wymianą:

Utwórz kopię zapasową danych za pomocą iTunes lub iCloud

Wyłącz Znajdź mój iPhone

Usuń dane i ustawienia, wybierając „Ustawienia” -> „Ogólne” -> „Resetuj” -> „Usuń zawartość i ustawienia”

Usuń wszystkie etui lub pokrowce

Więcej na te tematy:

jabłko

iPhone 5

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł „Apple przedłuża również program bezpłatnej wymiany przycisku czuwania iPhone'a 5 do trzech lat”. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

... spójrz na Deppenleerzeichen.de. Rzeczowniki pierwszy znak.