Po pierwsze, okres programu wymiany baterii iPhone'a 5 firmy Apple był ograniczony do dwóch lat po zakupie lub 1 marca 2015 r. Jednak wczoraj firma zaktualizowała swoją witrynę pomocy technicznej i przedłużyła program wymiany baterii dla dotkniętych problemem baterii iPhone'a 5 do trzech lat po tym, jak urządzenie zostało po raz pierwszy sprzedane w sklepach detalicznych. Możesz dowiedzieć się, czy Twój iPhone 5, którego dotyczy problem, kwalifikuje się do bezpłatnej usługi, wprowadzając numer seryjny na oficjalnej stronie internetowej.

Apple przedłużyło żywotność swojego programu wymiany baterii dla iPhone'a 5. Pierwotnie Apple ograniczył program wymiany do dwóch lat lub do 1 marca – w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Na zaktualizowanej stronie pomocy technicznej ten limit czasu zniknął i mówi:

Ten program działa w przypadku wadliwych baterii iPhone'a 5 przez trzy lata po wprowadzeniu urządzenia do sprzedaży detalicznej. --- Jabłko

Według Apple powodem programu wymiany baterii jest:

Firma Apple odkryła, że ​​niewielka liczba urządzeń iPhone 5 może mieć skrócony czas pracy na baterii lub wymagać częstszego ładowania urządzeń. Urządzenia iPhone 5, których dotyczy ten problem, były sprzedawane od września 2012 r. do stycznia 2013 r. i mieszczą się w bardzo określonym zakresie numerów seryjnych.

Możesz dowiedzieć się, czy Twój iPhone 5 kwalifikuje się do programu wymiany baterii, patrząc na numer seryjny. Wystarczy wpisać go w odpowiednim oknie i kliknąć „Wyślij”.

Uwaga: numer seryjny można znaleźć, dotykając „Informacje” w „Ustawienia” -> „Ogólne” na urządzeniu z systemem iOS.

Jeśli się kwalifikuje i masz prawo do nowej baterii, wybierz jedną z następujących trzech opcji:

Autoryzowany dostawca usług Apple — tutaj znajdziesz dostawcę usług w pobliżu

Apple Store – umów się na spotkanie tutaj.

Wsparcie techniczne Apple

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę Wsparcia Apple w języku niemieckim.

Więcej na te tematy:

jabłko

iPhone 5

bateria

Dyskutować z!

Skomentuj artykuł „Apple przedłuża program bezpłatnej wymiany baterii w przypadku wadliwych baterii iPhone'a 5 do trzech lat po pierwszej sprzedaży” tutaj. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Bardzo dobry artykuł