Pozostało tylko kilka tygodni do następnego wydarzenia dotyczącego iPhone'a, a wielu fanów potajemnie ma nadzieję, że Apple w końcu wprowadzi składanego iPhone'a. Jak daleko Apple jest w rozwoju, jest teraz ponownie jasne – dzięki obiecującemu patentowi.

Patent „Składane urządzenie elektroniczne z odsłoniętym obszarem wyświetlania” po raz kolejny ujawnia plany Apple dotyczące składanego lub składanego iPhone'a, niż Apple by sobie tego życzył.

Jak będzie wyglądał składany iPhone? Istnieje wiele koncepcji. (Zdjęcie: makieta)

Patenty Apple są dobrym wskaźnikiem tego, co dokładnie planuje Apple. (Zdjęcie: Jabłko)

Specyfikacja patentu pokazuje pomysł zaprojektowania składanego iPhone'a z niewielkim zewnętrznym wyświetlaczem w postaci paska dotykowego. (Zdjęcie: Jabłko)

Patent powstał w 2017 roku. Apple powinno więc już opracować i ulepszyć kilka ciekawych prototypów z pomysłami zawartymi w specyfikacji patentowej. Patent jest szczególnie interesujący, ponieważ odpowiada na niektóre z najważniejszych pytań dotyczących składanego lub składanego smartfona, a mianowicie, jak można go obsługiwać, gdy jest zamknięty, co użytkownik widzi na pierwszy rzut oka i czy wskazana byłaby zupełnie nowa koncepcja obsługi .

TouchBar do składanego iPhone'a

Apple zaplanowało w tym celu mały „Touch Bar". Można go w zasadzie wyobrazić sobie jak Touch Bar na MacBooku Pro. W zależności od otwartej aplikacji znajdziesz tam najważniejsze opcje interakcji. Idealnie nadawałby się do składania iPhone: Jeśli otrzymasz jedno połączenie, możesz zobaczyć symbole akceptowania lub odrzucania połączenia na pasku Touch Bar lub podgląd i szybkie odpowiedzi na wiadomości e-mail, wiadomości i tym podobne.

Czytanie wskazówka

Apple, przyjrzyj się bliżej: Świetna koncepcja „flip” dla iPhone’a 12

Sieć inspiruje koncepcję składanego iPhone'a 12. Modelem był Samsung Galaxy Z Flip – tak mógł przyjść iPhone. jeszcze

Ułatwia to obsługę po zamknięciu i nie jest ani zbyt uciążliwe, ani zbyt obciążające baterię. W specyfikacji patentowej można również zobaczyć kilka schematycznych rysunków, które Apple wykorzystał do zbudowania prototypów do testowania funkcji.

Co myślisz o takim pomyśle? Czy absolutnie potrzebujesz dużego zewnętrznego wyświetlacza ze składanym smartfonem, czy też mógłbyś się bez niego całkowicie obejść? Pomysł bardzo nam się podoba.

Oznaczenie produktu PIETVOSS organizer na biurko na klawiaturę z drewna bambusowego I 56x15x6 cm organizer na biurko do organizacji akcesoriów biurowych I organizer na klawiaturę na biurko 24,90 €

PIETVOSS organizer na biurko na klawiaturę wykonany z drewna bambusowego I 56x15x6 cm organizer na biurko do organizacji akcesoriów biurowych I organizer na klawiaturę

Więcej na te tematy:

iPhone

Składany iPhone

iPhone z klapką

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł „Apple pokazuje, jak dobrze przemyślany może być składany iPhone”. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Mam nadzieję, podobnie jak większość użytkowników Apple, że ta bzdura nie zostanie wprowadzona na rynek przez Apple. Nie ma nic bardziej zbędnego.

Myślę, że są to właściwie tylko koncepcje, które patentujesz na wszelki wypadek, ale nigdy nie chcesz ich wdrażać. Lista patentów jest długa, w rzeczywistości wykorzystywana jest tylko niewielka część.

Wniosek: Schmarrn to dees!

jawoiiii