Chociaż iPhone 4s nie znajduje się jeszcze na liście przestarzałych urządzeń Apple, iPhone 5 został dodany. Od 30 października iPhone 5 jest oznaczony jako „vintage” w USA i jako „przestarzały” w pozostałej części świata. Wynika to z obszernej listy wycofanych produktów firmy Apple. Chcielibyśmy krótko wyjaśnić, co oznacza „przestarzały” dla wszystkich pozostałych użytkowników „iPhone 5”.

iPhone 5 jest przestarzały – co to dla Ciebie oznacza?

Na całym świecie Apple przechowuje części zamienne do swoich produktów przez pięć lat. Siedem lat w Kalifornii i Turcji. Jednak okres ten nie rozpoczyna się, dopóki produkt urządzenia nie zostanie wycofany. Po upływie tego czasu produkt jest oznaczony jako „vintage” w Kalifornii i Turcji, podczas gdy w pozostałej części świata jest uważany za „przestarzały” lub „przestarzały”. Z tą klasyfikacją Apple kończy również wsparcie sprzętowe i możliwość naprawy, ponieważ części zamienne nie są już dostępne.

Czytanie wskazówka

Prezentacja iPada Pro 2018: Apple pokazuje nowe profesjonalne tablety i akcesoria

Od ponad roku spekulowano, że Apple „wkrótce” wprowadzi nowego iPada Pro. Ciągle pojawiały się słowa: ... więcej

Więcej na te tematy:

iPhone 5

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł „Apple kończy wsparcie dla iPhone'a 5”. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Czy dotyczy to również 5s?

nie

A co z przestarzałymi iPhone'ami z bateriami? Czy oryginalne baterie od dostawców usług Apple są nadal dostępne i zainstalowane?

Baterie są dostępne u zaufanych hobbystów smartfonów. Ale kto może zainstalować nową baterię w starym smartfonie? W takim razie preferuj używany 6S.

5s? Nie ! Urządzenie pojawiło się 1 rok później niż seria 5.

Mała podpowiedź! Mactracker! Jest w AppStore... Wyświetlane są wszystkie urządzenia i status.