Samsung produkuje wyświetlacze do iPhone'ów OLED firmy Apple i gwarantuje określoną ilość zakupu. Ponieważ iPhone'y sprzedają się gorzej niż oczekiwał Apple, grożą teraz wysokie grzywny.

Wygląda na to, że Apple zamówił zbyt wiele wyświetlaczy od Samsunga i teraz nie może ich kupić, ponieważ klienci nie szaleją za iPhone'ami z ekranami OLED, jak oczekiwała firma. W ramach umowy wydaje się, że uzgodniono karę, która jest należna, jeśli Apple kupi za mało modeli. Wydaje się, że tak jest teraz. Jak pisze ETNews, kara powinna wynieść równowartość kilku milionów euro. Publikacja jest ogólnie uważana za dobrze powiązaną.

Relacje między Samsungiem a Apple i tak nie są najlepsze z powodu sporów licencyjnych i patentowych, a taki pech może być jeszcze bardziej napięty. Nie wiadomo, czy Apple jest skłonny zapłacić karę. Alternatywnie można by zawrzeć nową umowę, która przewiduje dostawę towarów od Samsunga o tej samej wartości.

Czytanie wskazówka

Apple wydaje pierwszą publiczną wersję beta iOS 13 i iPadOS

Po krótkim okresie oczekiwania została wydana pierwsza publiczna wersja beta mobilnych systemów operacyjnych iOS 13 i iPadOS. Do tej pory ... więcej

Samsung zbudował własną fabrykę specjalnie dla OLED-ów do iPhone'ów, których chciał Apple. Pierwotnie należało zamawiać 100 milionów diod OLED rocznie, ale to była ogromna błędna ocena. Zmniejszona ilość zakupów miała ogromny wpływ na firmę Samsung i jej spółkę zależną Samsung Display. Wynik operacyjny zmniejszył się o połowę w ciągu roku.

Więcej na te tematy:

OLED

Samsung

iPhone

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł „Apple jest winien Samsungowi pieniądze za niedostatecznie sprzedające się iPhone'y”. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

i tanio sprzedawać iPhone'y. Wtedy będzie to przynajmniej trochę opłacalne. Mogę się osłabić.

Nagłówek brzmi jak fakty, ale artykuł jest wypełniony słowami „wydaje się”, „powinien być”, ...

Apple jest dostawcą premium. Samsung musi się cieszyć, że Apple coś traci…

Tak premium, że musisz kupować wyświetlacze, ponieważ nie możesz tego zrobić sam. Komentarz jest bezsensowny, przepraszam.

hahahahaha koleś ...

W którym roku mieszkasz? Wydaje się, że to nie jest rok 2019...