9 września Apple zaprezentuje dwa modele iPhone'a 6, a być może także iWatch. To wydarzenie ma być wystawione z rozmachem – jak wielką obecnie można zaobserwować w Flint Center for Performing Arts w Cupertino: Tam Apple buduje trzypiętrową dobudówkę, chronioną przez wielu ochroniarzy. W Flint Center Steve Jobs przedstawił pierwszego Maca 30 lat temu.

Tego, co kryje się pod białą osłoną, nie widać, ale takie prace budowlane w przededniu imprezy są dość nietypowe jak na standardy Apple. W ostatnich latach grupa nie wykorzystywała również Flint Center do prezentacji produktów. Nawet bez przedłużenia dostępnych jest więcej miejsc niż w kampusie Apple czy w Yerba Buena Center w San Francisco. Centrum Yerba Buena może pomieścić około 750 osób, a Centrum Flint może pomieścić do 2400 osób.

Wszystko to przemawia za wielkimi zapowiedziami, a Apple może nie wybrał tego miejsca tylko ze względu na jego pojemność. Wreszcie, grupa ma również obietnicę dotrzymania: szef iTunes Eddy Cue określił nadchodzące produkty Apple jako najlepsze w ciągu 25 lat pracy w Apple. Hasłem przewodnim imprezy jest „Chcę, żebyśmy mogli powiedzieć więcej”.

Apple wykorzystał to miejsce również w 1998 roku do prezentacji iMaca. Jak zauważa Cult of Mac, strona internetowa Flint Center nie była aktualizowana od 1997 roku, z wyjątkiem kalendarza i niektórych innych dat.

Powód rozbudowy Flint Center jest prawdopodobnie prosty: Apple zawsze daje przedstawicielom mediów możliwość wypróbowania nowych urządzeń po wydarzeniu. Do tego producent iPhone'a potrzebuje tym razem więcej miejsca, w końcu zapraszanych jest więcej dziennikarzy. Apple musi zaplanować coś większego, żeby poszczególni dziennikarze nie musieli czekać godzinami.

komentarz

30 lat Maca i Flint Center jako miejsca wydarzenia – być może Apple wprowadzi kilka „niesamowitych nowych komputerów Mac”, aby wprowadzić Cię w nastrój, zanim Tim Cook & Co. poświęci się iPhone'owi i iWatchowi.

Więcej na te tematy:

iphone 6

jabłko

oglądam

Wydarzenia Apple

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł „Apple buduje dużą scenę dla wydarzenia iPhone 6 9 września”. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Poniżej znajduje się „Zatopiony ogród” z drzewami i fontanną. Wystarczy spojrzeć na Google Earth.

Ile idiotycznych artykułów tego rodzaju musimy wytrzymać do 9,9?

Około 40 do 90 nie zostało tak wiele dni. Ponieważ będzie to kontynuowane z iPhone'em 6S NIEKTÓRE plotki mają iPhone'a 7. boaaah

Młody chłopcze, masz szczęście, że iPhone ma autokorektę. Twoja pisownia jest taka sama jak u siedmiolatka. Co do treści, w pełni się z Tobą zgadzam. Gdy iPhone jest przed iPhone