Reklama: Pomimo łatwości użytkowania, nawet system operacyjny Apple OS X 10.10 Yosemite nasuwa pytania w niektórych punktach. Twórcy 66 porad wideo na temat Yosemite odpowiadają teraz na nie w 19 dodatkowych poradach wideo, a tym samym rozwiązują łącznie 85 problemów – tak, jakby znajomy ci to wyjaśniał. Najlepsze w tym jest: wykorzystując kod kuponu, otrzymasz 50% zniżki na zakup w aplikacji.

Doświadczeni eksperci i twórcy serii Pocket Academy dodali 19 porad wideo do wyjaśniającej aplikacji 66 porad wideo na temat Yosemite, co daje w sumie 85. Te 19 dodatkowych porad wideo, które można kupić w aplikacji za jedyne 1,99 euro, obejmują cztery sprytne wskazówki dotyczące funkcji tworzenia kopii zapasowych Time Machine, trzy praktyczne wskazówki dotyczące kalkulatora i 12 cennych wskazówek dotyczących dołączonego odtwarzacza multimedialnego Apple i oprogramowania do synchronizacji iTunes. 66 istniejących już wskazówek na temat Yosemite jako aplikacji na iPhone'a i iPada kosztuje 2,99 euro.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z aplikacją wyjaśniającą 66 porad wideo na temat Yosemite na iPhone'a i iPada!

66 wskazówek wideo na temat Yosemite poszerzonych o wskazówki wideo 19 (Zdjęcie: falkemedia digital GmbH)

Wskazówki i porady dotyczące systemu OS X 10.10 Yosemite można łatwo wyjaśnić (Zdjęcie: falkemedia digital GmbH)

Zrealizuj kupon i zaoszczędź

Każdy, kto zdecyduje się na newsletter i zasubskrybuje go, aby być na bieżąco ze wszystkimi aspektami samouczków, kampanii i kuponów, otrzyma 50% zniżki na zakup w aplikacji. Oznacza to, że kosztuje tylko 0,99 euro zamiast konwencjonalnych 1,99 euro. Kupon jest dostępny na oficjalnej stronie Pocket Academy. Aby go otrzymać, wystarczy kliknąć przycisk „Zamów voucher” i podać istniejący adres e-mail. Link do kodu kuponu zostanie wysłany w ciągu dwóch minut.

Czytanie wskazówka

Aplikacja objaśniająca 100 porad wideo dla systemu iOS 8 rozszerzono o 33 sprytne sztuczki: 50% zniżki na zakup w aplikacji z kuponem

Reklama: Pomimo łatwości obsługi, nawet system operacyjny Apple dla urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, iPad i iPod touch, iOS 8 w niektórych ... więcej

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z aplikacją wyjaśniającą 66 porad wideo na temat Yosemite na iPhone'a i iPada!

Następnie możesz aktywować kod kuponu w menu aplikacji w sekcji „Zrealizuj kod kuponu”. Następnie rozpoczyna się normalny proces zakupu, tylko po obniżonej cenie.

Więcej na te tematy:

jabłko

OS X Yosemite

iOS

iPhone

iPada

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł „Objaśnienie aplikacji 66 porad wideo na temat Yosemite z dodanymi 19 sprytnymi wskazówkami: 50 procent zniżki na zakup w aplikacji z kuponem”. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.