Healthbook to jedna z aplikacji, które można wprowadzić na iOS 8, iWatch lub iPhone 6. Jest pewne, że nadejdzie. W ciągu ostatnich kilku miesięcy Apple zatrudniło wielu specjalistów z sektora zdrowia i skupiło się na ocenie sprawności. Projektant 9to5mac przedstawił koncepcję tego, jak mogłaby wyglądać aplikacja Healthbook.

Aplikacja Healthbook powinna wkrótce być dostępna jako najlepszy towarzysz zdrowia Apple dla użytkowników iOS. Jako pierwszy podgląd, 9to5mac opublikował poprzednie plotki. Kilka renderów pokazuje, jak mogłaby wyglądać aplikacja. Rezultatem jest koncepcja projektowa, która jest bardzo ściśle oparta na aplikacji Apple Passbook.

Poszczególne funkcje są wyświetlane jako menu aplikacji z kartami, tak jak w przypadku Passbooka. Poszczególne opcje wyświetlania są dość przejrzyste, a każda z nich ma ocenę dzienną.

(Zdjęcie: 9to5mac)

(Zdjęcie: 9to5mac)

(Zdjęcie: 9to5mac)

(Zdjęcie: 9to5mac)

(Zdjęcie: 9to5mac)

(Zdjęcie: 9to5mac)

Pokazane są różne obszary sprawności i ogólnej oceny stanu zdrowia, od bicia serca, ciśnienia krwi, morfologii krwi, nasycenia tlenem do poziomu cukru we krwi, częstości oddechów i zapisów snu. Istnieje również karta alarmowa, która może zawierać wszystkie ważne dane osobowe, aby móc wyświetlić ważne dane w przypadku nagłego wypadku medycznego.

Więcej na te tematy:

jabłko

Książeczka zdrowia

iOS 8

iphone 6

głos_13

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł „Aplikacja Healthbook: tak powinien wyglądać towarzysz zdrowia Apple”. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Renderingi nie są oparte na plotkach, ale na obrazach w pamięci twórcy aplikacji Healthbook. Podobno w zespole jest kret.

Dobrze zbadane, Maclife. Jak zawsze. Świetna robota!

Wtedy nie pozostanie ani odrobina prywatności. To jasne, kto zje dane, prawda?

Karta alarmowa to zła funkcja. Jeśli prezydentowi potrzebne jest serce lub noga, od razu wiesz, gdzie znaleźć dla niego następne. I oczywiście tylko to, co najlepsze od zdrowych ludzi.

Pomoc !!! Nie czuję się już bezpiecznie w swoim życiu.

Mam nadzieję, że wiele kolorów można zmienić, przypomina mi się czasy kwitnienia lat 60. i 70. ...

Bardzo dobry artykuł. Cytat: „Jest pewne, że nadejdzie”. Bardzo dobry niemiecki.