Aktualizacja systemu operacyjnego Apple jest dostępna od środy wieczorem. Po początkowej irytacji, że aktualizacja wymaga tak dużej ilości miejsca do przechowywania, użytkownicy pracują teraz nad aktualizacjami. Nowością jest przeprojektowana aplikacja do zdjęć. Wraz z aktualizacją iOS 8 dodano wiele funkcji. Obejmuje to między innymi poprawioną aplikację do zdjęć. Ale kilka dni po premierze iOS 8 niektórzy użytkownicy są niespokojni.

Powodem niepewności jest to, że Apple usunął archiwum aparatu, czyli przegląd wszystkich wykonanych zdjęć. Te zdjęcia nie zniknęły, ale nie jest tak łatwo je ponownie znaleźć.

Nowy widok

Po otwarciu aplikacji do zdjęć zamiast archiwum aparatu pojawiają się albumy z ostatnio dodanymi zdjęciami, panoramami i filmami. Jednak ostatnio dodane albumy zawierają tylko zdjęcia zrobione w ciągu ostatnich 30 dni. Ponadto ostatnio usunięte zdjęcia, które zostały zrobione w ciągu ostatnich 30 dni, są nadal widoczne w sekcji „Ostatnio usunięte”.

Zdjęcia starsze niż 30 dni nie mogą być przeglądane w albumach. Wszystkie zdjęcia, które zostały zrobione do tej pory, można teraz znaleźć w sekcji „Kolekcje”. Spowoduje to uporządkowanie wszystkich zdjęć zgodnie z datą i lokalizacją zdjęcia. Oznacza to, że Apple tak naprawdę stara się tylko poprawić przegląd zdjęć za pomocą nowej aplikacji do zdjęć.

Obejmuje to fakt, że teraz można przeszukiwać wszystkie zdjęcia i filmy, na przykład według lokalizacji, daty nagrania lub nazwy albumu.

Sugestie dotyczące zdjęć

Po dotknięciu palcem symbolu wyszukiwania iPhone sugeruje użytkownikowi zdjęcia. Kolejna wskazówka pokazuje zdjęcia zrobione w pobliżu, zdjęcia zrobione o tej samej porze w zeszłym roku lub przekierowanie do ulubionych zdjęć.

Jeśli ten nowy widok zdjęć zawiera zbyt wiele zdjęć według własnego gustu, użytkownicy mogą oczywiście również utworzyć nowy album (klikając „znak plus”) i ręcznie przenieść do niego zdjęcia.

Więcej na te tematy:

iphone 6

iPhone 6 Plus

iOS 8

zdjęcie

jabłko

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł „Aplikacja do zdjęć w iOS 8: użytkownicy zdziwieni brakiem zdjęć”. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

i właśnie dlatego nie przerzuciłem się na iOS 8. Nie rozumiem, dlaczego Apple nie pozwala użytkownikom korzystać ze starego trybu, do którego są przyzwyczajeni.

Jestem już na iOS 8 i chciałbym przywrócić stary widok.

Chcę też starego widoku. Przede wszystkim przesyłanie do Dropbox jest możliwe tylko z danego folderu. Zdjęć starszych niż 30 dni nie można już przesyłać. Szkoda!!

Powinny być już przesłane, prawda?

Nadal nie rozumiem, dlaczego miałbym gdzieś wrzucać prywatne zdjęcia. o_O

Chciałbym też mieć znowu stary widok. głupią rzeczą w nowym jest to, że ja z. b. kiedy chcę przesłać obraz na fb, mam dostęp tylko do ostatnio dodanych i nie mogę uzyskać dostępu do pozostałych w ogóle. te bezużyteczne odnowienia nerwów. Jestem fanem iphone'a, ale jeśli mój następny będzie znowu taki, wątpię w to!

też tego chcę

patrz http://www.iphone-tipps.de/iphone-bilder-unter-windows-verwalten/ działa świetnie

Nie podoba mi się też, że nie wszystkie starsze zdjęcia są widoczne. Powinieneś mieć obie opcje - aby wszystkie obrazy były wyświetlane w folderze i "nowe warianty"

Po prostu źle i krok w tył. Mam nadzieję, że folder „Nagrania” wróci bardzo szybko.

Uważam, że innowacja jest obrzydliwa. Chcę odzyskać stary album "wszystkie nagrania". Nie da się tego wyraźniej przedstawić. I wtedy mogę wysłać zdjęcia z WahtsApp & Co, które mają więcej niż 30 dni. Obecny stan w ogóle nie działa!

Zauważyłem to tylko na WhatsApp. Chciałem wysłać zdjęcia i trafiłem tylko do folderu „Ostatnio dodane”. To gówniany człowiek ...

Najpierw utworzyłem folder i nazwałem go „Nagrania”. Dodałem WSZYSTKIE zdjęcia, abym mógł ponownie wysyłać starsze zdjęcia przez WhatsApp!

To samo, cholera Apple, są coraz gorzej

Oczywiście, że możesz! Whatsapp na strzałce. Następnie strzałka w lewo w lewym górnym rogu i możesz wybrać własne albumy.

Och, nic nie jest takie, jakie było! Nowe, jakie straszne! Najlepsze ze wszystkich aktualizacji !!! Jacy to są wieczni konserwatyści? Jest coś nowego i to tylko narzekanie. Po 2 dniach „intensywnej” pracy z nowym iOS8. Kto wierzy ...

Naklar - "najważniejsze-wszystko-zawsze-nowe-znowu" jest zdecydowanie lepsze.

Oczywiście nie możemy wczoraj zrozumieć czegoś takiego - fajnie, że TY to znasz i potrafisz za nas osądzać...

Naklar - "najważniejsze-wszystko-zawsze-nowe-znowu" jest zdecydowanie lepsze.

Oczywiście nie możemy wczoraj zrozumieć czegoś takiego - fajnie, że TY to znasz i potrafisz za nas osądzać...

Nie narzekaj, bo to nowe, ale dlatego, że to śmieci. I to wszystko. Nawet w Pages nie można wstawiać obrazów starszych niż 30 dni. Więc ostatnie gówno.

I nie muszę się przekwalifikowywać co kilka miesięcy. Jeśli masz cały dzień na zabawę, wróć do przedszkola.

Kto potrzebuje do tego szkoły… żenujące!

Nie ma nic przeciwko zmianom, jeśli chodzi o ulepszenia.

wszystko jest o połowę gorsze, nowe przetwarzanie obrazu to zapewnia!

Czy kolejność zdjęć w "kolekcjach" jest dla Ciebie odpowiednia? Dla mnie nie są one ułożone chronologicznie. Naprawdę denerwujące ...

Dzięki Maclife. Dokładnie to, co każdy może zobaczyć na własne oczy napisane :-D! Co powiesz na prawdziwe problemy? Strumień zdjęć zniknął! Pozostał tylko jeden folder, OSTATNIO DODANO! Co zrobić, jeśli chcę usunąć zdjęcie z urządzenia, ale chcę, aby pozostało w strumieniu zdjęć? Nie działa! Co zrobić, jeśli chcę usunąć zdjęcie ze strumienia zdjęć, ale nie z urządzenia? Nie działa! Co zrobić, jeśli chcę dodać zdjęcie, którego nie ma w folderze OSTATNIO DODANE (starsze niż 30 dni) do mojego strumienia zdjęć? Nie działa....

Pogarsza się !!!

Czy wypróbujesz inną aplikację - nie ma znaczenia która !! - aby uzyskać dostęp do zdjęć, aplikacja próbuje uzyskać dostęp do folderów ... Lo i oto .. To nie działa !! To trzeba zmienić!!!

Dobrze! Aplikacje również wymagają aktualizacji. Jak każda aktualizacja iOS!

Zamiast dodawać funkcję do istniejących na zdjęciach – nie, zabierają elementarną… Jakoś niezrozumiałe…

uh, czy kiedykolwiek przeczytałeś ostatnie zdanie?

Mega porażka !! DZIĘKUJĘ Apple, ale nie mogę już nic znaleźć i wystarczający powód, abym już nie kupował iPhone'a itp.!

Apple tam zadrży!

100 000 beta testerów i nikt nie zauważył ani nie zgłosił tego gówna? A może Apple wprowadził te zmiany tylko w krótkim czasie? A gdzie jest aplikacja iCloud na iOS? Dlaczego po przejściu ze strumienia zdjęć na iCloud nie można oglądać zdjęć na stronie www.iCloud.com? Nie rozumiem...

Z tego powodu usunąłem ios8 i wróciłem do poprzedniego.

Jeśli nie masz ochoty na IOS 8, powinieneś wejść na stronę tutaj. http://iphone-magazin.org/2014/09/downgrade-ios-8-auf-ios-7-1-2-anleitung/

W starej aktualizacji na 5s folder z nagraniami zniknął.Trzeba skopiować zdjęcia, a następnie wkleić je do WhatsApp, aby można je było wysłać

Folderu na iOS 8 już nie ma, o to mi chodziło.

Chcę odzyskać stary widok

W aktualizacji wyreguluj, że stary widok jest ponownie dostępny!

Absolutna bzdura, co tam zrobili, albo usuwam zdjęcie, a potem znika i nie muszę go usuwać po raz drugi. Przegląd jest też skromny, jeśli kiedyś wiedziałem, gdzie znaleźć zdjęcia, teraz mam problem, że nie mogę ich już znaleźć i nie mam ochoty przeszukiwać każdego roku, miesiąca, miejsca lub dnia, że ​​po prostu czy cała sprawa jest pracochłonna. Po raz pierwszy obniżam ocenę i mam nadzieję, że naprawiacze zrobią to gówno tak szybko, jak to możliwe.

Tylko źle. Teraz masz również twarze, wydarzenia, filmy, panoramy na iPhonie. Ale wcale tego nie chcę. W iOS 7 mogłem przynajmniej sklasyfikować je do końca. Ponadto zdjęcia nie są już poprawne. Za każdym razem robiłem specjalne pierwsze zdjęcie, aby przegląd wyglądał na dobrze zorganizowany. Teraz jednak jako pierwszy obraz wyświetlany jest dowolny obraz

Więc przejdź do albumu i wybierz zdjęcia i przeciągnij żądane zdjęcie do pierwszej pozycji. jest to już wyświetlane w przeglądzie. Och, jakie to trudne!

Chcę też przywrócić stary widok

.... niestety też nie mogę sobie z tym poradzić .... co za bzdura, nie masz już dostępu do zdjęć, żeby je wysłać...

Źle zbadane. Nie „przenosisz” zdjęć do albumu. Byłoby miło. Po prostu tworzysz link.

Kolejny problem: tak zwane „kolekcje” obejmują również obrazy, które pochodzą z innego urządzenia i pochodzą ze strumienia fotograficznego. Oznacza to, że nie wiesz, skąd mogło pochodzić zdjęcie i czy pozostanie, czy będzie mieścić się w limicie 1000 zdjęć.

Pojedyncza katastrofa i to tak naprawdę nie ma nic wspólnego z „odrzuceniem wszystkiego nowego”. Zarządzanie zdjęciami zawsze było dziecinnie proste, a teraz jest tylko chaosem.

strumień zdjęć jest zupełnie nowy. Nic z 1000 i to wszystko!

Dzisiaj próbowałem wrócić do ios 7.1.2, udało mi się.. Ale teraz nie zostało nic, brak numerów zdjęć itp. więc musiałbym przywrócić do iOS 8. Moja kopia zapasowa była uszkodzona (nie wiem dlaczego ) .. Musiałbym zainstalować starszą kopię zapasową z lutego.. Przez to dużo straciłem.. Wszystko przez iOS 8, pełen brudu! :( Mam nadzieję, że całość zostanie jak najszybciej poprawiona !! Dostęp do starych zdjęć to też największa bzdura ..

Pełen brudu iOS8?! Ponieważ ładujesz go i po kilku minutach masz zamiar przełączyć się z powrotem na 7, a oczywiście nie możesz! Wskazówka: zawsze twórz ładne kopie zapasowe!

Nie poszło optymalnie, że aplikacje nie mają już dostępu do starych nagrań, ale przynajmniej nadal tam są. I tak znalazłem bzdury ze strumienia zdjęć ... Jeśli usunę zdjęcie, to chcę je usunąć i nie mieć go w strumieniu zdjęć, gdzie też muszę je usunąć. Czyli jeśli go teraz usunę, to też zniknie… lub w niepotrzebnym ostatnio usuniętym folderze. Sama w sobie uważam, że zmiana jest dobra. Nie byłoby to tak zauważalne, gdyby zostało ponownie zainstalowane ...

Ludzie są takimi stworzeniami z przyzwyczajenia. Chcesz być najnowszym i jednocześnie pozostać ze starym. :-D Śmieję się na śmierć.Pod albumami są albumy stworzone przez siebie i przydatne dodatki, jak wspomniano w artykule. Reszta (stare zdjęcia) jest w zbiorach.

A aplikacje mogą bardzo dobrze korzystać ze starych nagrań. Wypróbuj to. Pierwszy wpis to „wszystkie zdjęcia” i odpowiada widokowi kolekcji.

Wretched crybugs: niecierpliwe aktualizowanie, zastanawianie się nad błędami w wersji zerowej i brakiem starych zachowań.

Jeśli każdy system, niezależnie od tego, czy iOS / Windows / Mac, zawsze zawiera wszystkie stare wersje wyświetlaczy, to niepotrzebnie wzrasta zapotrzebowanie na przestrzeń dyskową. Nie jest to konieczne, ponieważ nie ma potrzeby aktualizowania, jeśli wcześniej byłeś tak szczęśliwy.

Aplikacja iphoto również nie jest już dostępna (kiedyś ją kupiłem za 5 euro). Możesz między innymi tworzyć tutaj fotoksiążki i pokazy slajdów.Nie ma pokazów slajdów 0815, ale pokazy slajdów z pięknymi efektami, czarno-białym tłem itp. Dlaczego coś takiego jest po prostu usuwane bez wymiany?

Po prostu zepsuj nowe zarządzanie zdjęciami! Większość aplikacji i narzędzi sobie z tym nie radzi – Apple po raz kolejny o tym nie pomyślał i właśnie zaczął programować…. stojąc w kolejce – funkcje, które od dawna są dostępne na innych telefonach komórkowych Apple po raz kolejny chwali je jako świetną innowację – nie wiem, ale od śmierci Steve’a sprawy tutaj tylko się pogarszają…

Powitanie

poczekaj kilka dni! Nowy!!! iOS = stare aplikacje również muszą zostać dostosowane! Więc nie panikuj! Następnym razem poczekaj kilka dni!

Uważam tę zmianę za bardziej niż niefortunną. Zbyt skomplikowane. Wszystkie dotychczasowe problemy zostały tutaj wymienione. To, że się złościsz, nie ma nic wspólnego z bronieniem się przed nowymi rzeczami. Bezpiecznie jest być krytycznym, mimo że został stworzony przez Apple. Jestem absolutnym fanem Apple, ale tylko dlatego, że jest nowy i opracowany przez Apple, nie muszę tego akceptować, jakby to była wola Boża…

Mam własne albumy stworzone przez aperturę. do tej pory były one zawsze sortowane alfabetycznie na iPhonie. ale teraz z ios8 i iphonem 6 jest bałagan ... czy możesz jakoś dostosować porządek sortowania?

„Nowe” zgłoszenie to jedno, ale (myślę) fatalne w skutkach jest to, że nie można już wstawiać zdjęć starszych niż 30 dni.

Co to powinno?

Próbowałem wstawiać zdjęcia (starsze niż 30 dni) w iMessage, Threema i Whatapp. Bez szans.

To dużo gówna!

Powitanie

Cóż, poczekaj na aktualizacje. Po każdej aktualizacji iOS zajmuje to kilka dni, a aplikacje są już dostosowane do nowego iOS. Najpierw iOS, potem aplikacja! Logiczny!

tak tak!

jakie są alternatywy dla aplikacji do zdjęć firmy Apple? Nie chcę robić dużych zdjęć. Obróć, przytnij trochę rozjaśnij. Nic więcej nie jest potrzebne. Ale przede wszystkim powinna być dobrze zorganizowana i dobrze z aperturą wzgl. iFoto pracuj razem. Propozycje?

Czego chcesz alternatywy! Zdjęcie może zrobić dokładnie to, co opisujesz! Łatwiej się nie da!

Człowieku, geniusze! Zawsze to samo! "Chcę czegoś nowego!" - "Znowu chcę starego!" Ja "chcę, chcę, chcę!" Mniej niż 10 sekund zajęty nowym, ale natychmiast krzyki „Znowu chcę starego!” Za kilka miesięcy nikt już nie będzie się tym przejmował, a najgłupsi zrozumieli, że innowacje są po prostu genialne. Sobie z tym poradzić! Z iOS7: „Całkowicie głupi projekt, naprawdę lśniący, pozostanę przy iOS6”! Ok, po 6 miesiącach ponad 90% miało iOS7 na swoich iPhone'ach, iPadach, iPodach touch. Zabawne, prawda? Ale zawsze jest kilku „geniuszy” krzyczących na głos! Człowieku, zostań przy iPhone 3 i iOS4 czy coś! Było znacznie lepiej! Mniej funkcji, mniej myślenia... świetnie!

Niektóre wydają się naprawdę zbyt głupie na iOS8. Problemy, które nie mają sensu!