Tap Tap Tap wydał obszerną aktualizację popularnej aplikacji Aparat + zdjęcia. Wersja 5.1 zawiera listę nowych funkcji przetwarzania obrazu, takich jak rozszerzone ustawienia filtrów, proste resetowanie filtrów i tryb nagrywania panoramicznego 16x9, a także poprawki błędów i ulepszenia stabilności.

Z ponad 10 milionami pobrań aplikacja Camera + na iPhone'a jest jedną z najpopularniejszych alternatyw dla aparatu na iPhonie i jest regularnie aktualizowana o nowe funkcje. Teraz w wersji 5.1 pojawiło się wiele nowych funkcji i ulepszeń.

(Obraz: dotknij dotknij dotknij)

(Obraz: dotknij dotknij dotknij)

Jest też duża innowacja w obszarze nagrań. Dostępny jest teraz tryb nagrywania panoramicznego 16 × 9. Dostępnych jest wiele poprawek błędów w obszarach nagrywania i edycji.

Nowe funkcje wersji 5.1:

• Filtry można teraz włączyć do 200%

Aplikacja Camera + * na iPhone'a kosztuje obecnie 1,79 euro i działa od iOS 6.0. Wersja 5.1 to bezpłatna aktualizacja dla istniejących użytkowników. Alternatywnie jest też aplikacja na iPada (cena 4,49 euro), która jednak ma inny poziom rozwoju i nie zawiera na przykład nowego 200-procentowego filtra. Aplikacja na iPada również otrzymała aktualizację, ale zawiera tylko poprawki błędów.

* = Link partnerski

Nowe funkcje wersji 5.1:

• Filtry można teraz włączyć do 200%

Więcej na te tematy:

Sklep z aplikacjami

Kamera +

iPhone

głos_13

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł „Aplikacja do zdjęć Aparat + obsługuje format szerokoekranowy”. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Wreszcie!!!!!!! Ale nadal nie mają ogólnego formatu 2:3 (10x15 cm)!!!!!Jeśli chcesz drukować odbitki, format 10x15 cm lub proporcja 2:3 jest nadal miarą wszystkiego.!!! ! Ale to pokazuje, że aplikacja do zdjęć jest przeznaczona tylko do oglądania na telefonach komórkowych! Niestety

Czy muszę to zrozumieć? Czy ma to wpływ tylko na aplikację Aparat +? Bo natywna kamera iPhone'a nagrywa już w 1920x1080? Powinieneś również zrozumieć, że format zdjęć jest nie tylko zależny od oprogramowania, ale także zależy od chipa.