Obszerna aktualizacja popularnej aplikacji fotograficznej Camera + na iPhone'a pochodzi ze studia deweloperskiego tap tap tap. Aktualizacja do wersji 5.0 wprowadza nowe funkcje, w tym moduł przetwarzania o nazwie „The Lab”. Lista zmian i innowacji jest długa, w tym nowa ikona i nowy interfejs użytkownika w wyglądzie iOS 7.

Camera +, jedna z najpopularniejszych aplikacji do robienia zdjęć na iPhone'a z ponad 10 milionami pobrań, otrzymała poważną aktualizację iOS 7.

Na pierwszy rzut oka „Laboratorium” to najlepsza nowa funkcja aplikacji. Za tym kryje się nowy moduł przetwarzania zdjęć z półprofesjonalną deklaracją i świetnymi opcjami ustawień: Contrast Pro, Rotate & Mirror, Align, Color, Duo-Color, Soft Focus, Film Grain, Sharpen, Blur, Saturation, Temperature, Exposure , Jasność i kontrast, światła i cienie oraz winieta - wszystko trochę jak w laboratorium fotograficznym.

(Obraz: dotknij dotknij dotknij)

(Obraz: dotknij dotknij dotknij)

(Obraz: dotknij dotknij dotknij)

Jedną z najciekawszych innowacji jest podpunkt „Duo color”. Za pomocą tego filtra światła i cienie można zmieniać indywidualnie pod względem odcieni kolorów i poziomów nasycenia kolorów. Wskazówka: dzięki ikonie małej kostki istnieje losowa kombinacja czterech opcji ustawień, a tym samym zawsze nowe wspaniałe efekty.

Aktualizacja zawiera również ikonę dostosowaną do iOS 7 i równie dyskretnie dostosowany interfejs użytkownika w nowej płaskiej konstrukcji iOS 7.

(Obraz: dotknij dotknij dotknij)

(Obraz: dotknij dotknij dotknij)

(Obraz: dotknij dotknij dotknij)

Aplikacja * kosztuje obecnie 1,79 euro, aktualizacja jest bezpłatna dla obecnych użytkowników. Zakupy w aplikacji dla dodatkowych pakietów filtrów są dostępne za 89 centów.

Aparat + wymaga co najmniej iOS 6.0. Jest jedno zastrzeżenie: użytkownicy iPhone'a 3GS nie mogą w pełni korzystać z The Lab, ponieważ według zespołu programistów są to funkcje wymagające dużej mocy obliczeniowej. W związku z tym niektóre punkty są niedostępne, ale można użyć opcji Obrót i lustro, Wyrównaj, Kolor, Podwójny odcień, Zmiękczenie ostrości, Nasycenie, Temperatura i Ekspozycja.

* = Link partnerski

Więcej na te tematy:

Sklep z aplikacjami

fotografia

iPhone

głos_13

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł „Aparat +: popularna aplikacja do zdjęć otrzymuje dużą aktualizację iOS 7”. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.