Analityk z Chin, który do tej pory się nie pojawiał, przedstawia nowe plotki dotyczące nadchodzącego iPhone’a 6. Sun Chang Xu z ESM China ujawnił serwisowi krótkich wiadomości Sina Weibo szczegóły aparatu iPhone'a 6, które podobno pochodzą bezpośrednio od dostawców Apple. Dlatego iSight powinien uzyskać jeszcze większe piksele i nie polegać już na optycznej stabilizacji obrazu.

Według raportu Sun Chang Xu, Apple musi pójść na pewne kompromisy w kwestii aparatu, skoro nadchodzący iPhone ma mieć tylko 6,1 milimetra grubości. Aparat wystaje więc lekko z obudowy, podobnie jak w iPodzie touch piątej generacji.

Aby jeszcze bardziej poprawić jakość aparatu, Apple podobno używa teraz elektronicznej zamiast optycznej stabilizacji obrazu i zwiększy rozmiar, a nie liczbę pikseli. Mówimy o zmianie rozmiaru piksela z 1,5 na 1,75 mikrometra. skutkowałoby to przede wszystkim wyższą mocą światła, a tym samym lepszą jakością obrazu. (przez GforGamers)

Więcej na te tematy:

iphone 6

głos_13

Dyskutować z!

Tutaj możesz pobrać artykuł „Aparat iPhone 6: większy zamiast większej liczby pikseli?” Zostaw komentarz. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Gówno na to.

Jeden piksel jest najmniej rozmyty ;-)

Bardzo fajna odpowiedź ;-)

Apple wydaje się być jedynym, który wie, jak działa czujnik.

Od lat spotykam się z chłopakami z Japonii. Głupi bossowie na szczycie chcą tylko większej liczby MP. Przez lata! Głupi głupi głupi!

Naprawdę nie można powiedzieć więcej... W ciągu ostatnich kilku lat sytuacja zdecydowanie poprawiła się u wielu producentów. Sony - z Japonii - ma doskonały przykład odwrotności (większa matryca zamiast większej liczby pikseli) jeśli chodzi o aparaty kompaktowe: serię RX100. Przy tych stosunkowo kompaktowych wymiarach nie ma lepszej jakości obrazu od innych modeli. Aparat to marzenie.

Drogi MacLife Copy & Paster: Możesz powiedzieć, że ta plotka to kompletna bzdura – nawet jeśli nie masz zdrowego rozsądku jak Ty – po tym, że iPhone NIGDY nie miał * optycznego * stabilizatora obrazu! Zawsze był tylko CYFROWY! O ile wiem, istnieje od 4S i został ulepszony w 5 i 5S, ale zdecydowanie nigdy wizualnie.

Teraz jesteś małostkowy! *śmieje się* Skopiowała to... więc to prawda

lol, dokładnie tak jest! Maclife jest naprawdę gówniany! I te gówniane wyskakujące okienka, powinieneś umieścić HP jako ikonę, a przede wszystkim ranzt! Nikt nie dba o nic w tym sklepie z sokami ??? Tak więc Macnews jest znacznie lepszy, nawet jeśli tak samo jest tam kopiowany ...

Cieszyłbym się jednak, że Apple dostało to, by nie realizować marketingowego kłamstwa, że ​​więcej MP to lepsze zdjęcia.