Przy każdym zdjęciu iPhone odtwarza dźwięk migawki — czysto akustycznie iPhone jest bardziej widoczny niż niektóre aparaty. Ale w przypadku iPhone'a możliwe są również ciche kliknięcia, dostępne są różne opcje.

Chyba najprostszy jest w iPhone’ie przełącznik wyciszenia, który nie tylko wyłącza dzwonienie, ale i szum aparatu. Niezależnie od tego, czy jest to zdjęcie, czy zrzut ekranu, jeśli iPhone jest wyciszony, aparat pozostaje cichy.

Alternatywa wymaga jailbreak i dlatego jest bardziej złożona. Ta metoda jest jedyną, która działa z niektórymi iPhone'ami: w Japonii iPhone'y zawsze emitują dźwięk, nawet jeśli włączony jest przełącznik wyciszenia. Ma to na celu uniemożliwienie zboczeńcom używania telefonów komórkowych do niezauważonych nagrań.

Dźwięk migawki można wyłączyć na takich urządzeniach tylko poprzez zmianę nazwy pliku dźwiękowego. W tym celu należy nawiązać połączenie za pomocą SSH i wprowadzić następujący wiersz:

Oczywiście dźwięk można również wymienić, a iPhone'a można dostosować. Dlaczego iPhone nie powinien brzmieć jak Canon F-1 lub rechotać za każdym razem, gdy jest uruchamiany?

Więcej na te tematy:

iPhone

iphone 4

iPhone 4S

iPhone 5

głos_6

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł "Aparat iPhone'a: ​​wyłącz dźwięk i kliknij cicho". Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Japonia? Dzień dobry?

Przełącznik wyciszenia i dobrze jest. Polecenia? To nie jest bardziej skomplikowane, prawda?

Tak właśnie pomyślałem. Ludzie są zachęcani do jailbreaku systemu, co sprawia, że ​​system jest całkowicie niebezpieczny z powodu hałasu, który można wyłączyć za pomocą prostego przycisku. Czasami myślę sobie...

Tak, a najłatwiej jest po prostu przytrzymać palec pod głośnikiem po prawej stronie. To uszczelnia tak dobrze, że prawie nie słychać muzyki nawet przy średniej głośności. Aby chwilowo stłumić „kliknięcie”, najprostsza obsługa.

Krytyka jest uzasadniona. W przypadku Androida nic z tego nie stanowi problemu.

nawet jeśli nacisnę przełącznik wyciszenia i bardzo cicho wyciszę iPhone'a, dźwięk jest nadal na poprzedniej głośności ..... Całkowicie denerwujące!

Chociaż urządzenie jest wyciszone, słychać kamarę. Bez czegoś, co można zmienić

edit-comment-body-and-0-value