W lipcu Apple rozpoczęło nową kampanię reklamową dla iPhone'a. Pod nazwą „Jeśli to nie jest iPhone, to nie jest iPhone”, firma z Cupertino opublikowała kilka filmów, które pokazują zalety iPhone'a. Jeden z filmów kręci się wokół aparatu iPhone'a. Apple podkreśla doskonałą jakość obrazu i wideo aparatu iPhone'a oraz łatwość jego obsługi.

Apple wypuściło nowy film promocyjny dla iPhone'a w zeszłym tygodniu. Na filmie skupiono się na aparacie iPhone'a. Firma przywiązuje szczególną wagę do doskonałej jakości obrazu zdjęć i filmów tworzonych za pomocą iPhone'a. Apple podkreśla też, jak łatwo jest robić dobre zdjęcia i filmy iPhonem.

Czytanie wskazówka

iPhone 6s: kolejny aparat o rozdzielczości 8 megapikseli?

iPhone 6s, który Apple ma wprowadzić na rynek jesienią 2015 roku, prawdopodobnie znów będzie miał aparat o rozdzielczości 8 megapikseli... więcej

Film YouTube zatytułowany „iPhone – zdjęcia i filmy” jest częścią kampanii „Jeśli to nie iPhone, to nie jest iPhone”. Pod tym nagłówkiem Apple opublikował w lipcu kilka filmów, które mają podkreślać zalety iPhone'a. Jeden z filmów przedstawia sprzęt i system operacyjny iPhone'a, a inny film dotyczy różnych aplikacji na iPhone'a.

W tym miejscu znajdziesz zewnętrzne treści z YouTube, które uzupełniają artykuł. Możesz go wyświetlić i ponownie ukryć jednym kliknięciem.

Wyrażam zgodę na wyświetlanie mi treści zewnętrznych. Pozwala to na przekazywanie danych osobowych stronom trzecim. Przeczytaj więcej o naszej polityce prywatności.

Apple już w przeszłości uruchomiło zakrojoną na szeroką skalę kampanię reklamową aparatu iPhone'a. Pod nazwą „Shot on iPhone 6” Apple udowadnia, że ​​aparat iPhone’a nadaje się nie tylko do robienia zdjęć, ale może także robić doskonałe zdjęcia i filmy. Apple wprowadza również akcesoria, w tym aplikacje, mikrofony i przystawki do aparatu, dzięki którym użytkownicy mogą ulepszać, rozpowszechniać lub edytować zdjęcia i filmy.

Czytanie wskazówka

iPhone 6s mógłby mieć aparat z rozdzielaczem światła: ostrzejsze obrazy przy tej samej rozdzielczości

Następny iPhone Apple’a może dostać przeprojektowany aparat. Amerykański urząd patentowy udzielił Apple dziś we wtorek patentu, który ... więcej

Apple słusznie szczyci się aparatami w iPhone 6 i iPhone 6 Plus. Pomimo stosunkowo niskiej rozdzielczości zaledwie 8 megapikseli, która nie jest główną cechą jakości, ale jest obecnie często wykorzystywana jako funkcja marketingowa, jest tylko kilka aparatów smartfonów, które mogą robić wysokiej jakości zdjęcia lub filmy.

Więcej na te tematy:

iPhone

kamera

Wideo

youtube

jabłko

Kampania reklamowa

kampania

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł „Aparat iPhone: duma i radość Apple w filmie”. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

„Jeśli to nie iPhone, to nie jest iPhone” – jeszcze głupsze niż „Tylko masło smakuje jak masło”.